Wpis z mikrobloga

Z #blackpill -em jest tak, że nim wcześniej go poznasz tym lepiej ale mimo wszystko uważam, że jeśli chodzi o wykopowy tag to powinno być tutaj ograniczenie wiekowe +18l z takiego powodu, że tag aż kipi od trolli, niepotrzebnych postów rozsiewających niepotrzebną nienawiść, zaszczepiających depresje w ludziach i szkodliwe uprzedzenia, które mogą skrzywić percepcję szczególnie młodych osób i psuć im życie. 90% postów na tagu blackpill jest o tak o, do wywalenia lekką ręką, ponieważ nie wnoszą żadnej wartości (spostrzeżenia, dobre porady) ani nie podejmują ważnych dla jakichś ludzi (przynajmniej opa) tematów, które mogłyby poprawić ich sytuacje. Mnóstwo jest na tym tagu użytkowników plujących jadem na wszystkie strony, ktorzy próbują ciągnąć innych za sobą w dół na dno. Powinno działać to w drugą stronę - jesteś przybity? Chcesz z siebie coś wylać i podzielić się obserwacjami? Myślę, że to jest okej. Za to nie-okej jest twórzczość trolli, którzy albo postują jakieś baity stanowią szum informacyjny albo shitpostują w celu kreowania chorych uprzedzeń i siania niepotrzebnych, szkodliwych przekonań.
Szczególnie szkodliwy jest hejt na tzw. ,,normictwo", czyli przeciętnych ludzi. To jest dopiero absurdalny wymysł skrzywionych ludzi, którzy albo widzą albo nie widzą, że takie przekonania ciągną w dół i izolują ludzi. Wchodzi mechanizm samospełniającej się przepowiedni i dana osoba już nawet nie jest blackpillowo wykluczana ze społeczeństwa, a sama się z niego wyklucza bo ,,tamci to normicy, a ja normików nie szanuję bo ktoś tam na wykopie coś napisał".
Kolejny szkodliwy i nieuzasadniony hejt idzie na tzw. redpillowców, gdzie krytyka moim zdaniem jest okej bo opinie oczywiście mogą nie być zgodne. Hejt jest wtedy, gdy użytkownicy próbują przedstawiać ,,redpillowców" jako ,,podludzi niemających godności podobnie jak bluepillowcy", gdzie etykietki te podobne są w swoim pejoratywnym znaczeniu do słowa ,,normik", rozumianego jako ,,przeciętniak, osoba niewyróżniająca się intelektem i inteligencją, powierzchowna szczególnie w tematach dotyczących moralności i podejścia do życia i kultury". Normicy w świecie rzeczywistym to jak sama nazwa wskazuje - normalni ludzie, jedni interesują się jednym, a drudzy czymś innym. Jednych lubią jedni, a drugich drudzy. Normicy to osoby które mają marzenia zupełnie tak jak Ty który to czytasz, skrywają problemy i starają się żyć najlepiej jak potrafią. Na wykopie przegrywy utożsamili ,,normictwo" z głupotą, arogancją i powierzchownością" ale w życiu realnym tak napraqdę 99% ludzi to normicy, którzy są zwykłymi ludźmi. Z wieloma chciałbyś być w towarzystwoe z niektórymi nie, a samo słowo ,,normik" jest tutaj bezsensowne.
Dlatego ten tag powinien mieć ograniczenie wiekowe do 18 roku życia, a dla niektórych ludzi do 22. Do tego czasu naprawdę lepiej już by się przydała ta cała hejtowana tutaj #psychoterapia , z której sam nikgdy nie korzystałem i uważam ją za w dużym stopniu scam ale byłaby o wiele użyteczniejsza od treści serwowanych na tagu. Dlaczego, odsiewa cały ten jad, całe to niepotrzebne, bezsensowne gówno którym zaśmiecają go ludzie wchodzący tu wstawiać memy o wątplowym humorze i troll-posty marnujące czas i energię na ich analizę.

Osobiście sam plusowałem wiele takich blackpillowych, śmiechowych memów typu #aferaanalna albo afera z lewandowską bo mi się podobały i coś tam jednak moim zdaniem mimo wszystko wnosiły ale to co ludzie tutaj wstawiają to bez przesady ... Ani to śmieszne, ani potrzebne.
Na palcach dwóch dłoni mógłbym policzyć użytkowników których ,,warto czytać" (albo niewielu więcej), a co do całej reszty to równie dobrze mógłbym mieć ustawiony filtr, który wykrywa tylko te osoby, które chcę czytać, a blokuje pozostałe i niczego bym nie tracił. A i tak wiele z tych osób jakoś poznikało z tagu albo udziela się coraz rzadziej. Dlaczego? Zauważają to co ja powyżej i to, że wszystko co miało być ,,zapostowane", zostało już zapostowane. Teraz to jedynie kopie tego co wcześniej w odświeżonej wersji. Osobiście szukam sobie lepszego hobby i dobrze mi to idzie, każdemu z tagu polecam zrobić podobnie.

Taguje patostrim, bo poziom tego tagu można postawić na równi

#przegryw #takaprawda #patostreamy
  • 4
@Ksut_Melodi p0lki chcą masowo zabijać polskie dzieci, chcąc aborcji bez żadnych agraniczeń. Jednoczesnie dzietność p0lek w anglii to ponad 3 urodzenia, w polsce 1.5. Powiesz ze to absurd?
A statystyki nie kłamią.
Jeszcze jakieś wykłady będziesz tu pisał? Ogarnij się.