Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki, drodzy...
Planujemy z niebieskim paskiem ślub i dosyć kameralne wesele, a raczej przyjęcie okolicznościowe, bo chcemy zrobić rodzinno-przyjacielską posiadówkę. Planujemy około 80 osób, obiad/kolacja, ewentualne miejsce na jakieś małe tańce (gdyby ktoś miał ochotę).

W związku z tym kieruję do Was pytanie odnośnie miejsca na takie przyjęcie - może ktoś miał do czynienia z takim rodzajem wesela i jest w stanie polecić jakieś przyjemne miejsce.

Białystok lub okolice do 15-20 km.

#wesele #slub #bialystok
  • 7
@katrixo: no to przecież oczywiście że 5 dębów w supraślu. Kameralnie, ustronnie, stylowo, komfortowo () Bywałem, wyprawiałem, jadłem, piłem, chwalę. tylko kiepsko z komunikacją miejską, ale za to są noclegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@katrixo: Styl wiejsko swojski:
- Howieny - spoko jedzenie, dużo przestrzeni do spacerów i bardzo ciekawe otoczenie - niezależnie od pory roku jest zajebiście ze względu na zmianę wystroju sezonowego; oddzielne, kameralne budyki dostosowane do ilości osób
- Oranżeria Nowosiółki - nowa sala, słaba klima latem, jedzenie dobre+, ładny stawik na terenie do fotek - polecajka
- Lipowy most - z zewnątrz glamour, w środku gorzej, jedzenie takie se, otoczenie super
@katrixo: Byłem rok temu(w czerwcu) na weselu tam. Nie było źle, cicho, niby blisko miasta a wydaje się jakby się było parę kilometrów dalej. Na 80 osób jak piszesz to spokojnie idzie tam zrobić fajne wesele(mój brat cioteczny tam robił, nie można było tego nazwać tak 100% typowym weselem). Miejsca w zupełności wystarczająco(namioty mają ogrzewanie, a można zrobić podział na część jedzeniową/parkietową. Ciężko mi powiedzieć o okolicy, jeziorko/pomost fajne, bo niestety
@katrixo: Prócz tego, co już wyżej wymieniono pozwolę sobie dorzucić Grację. Byłam na chrzcinach i było naprawdę super. Smaczne jedzenie i bardzo miła obsługa.