Wpis z mikrobloga

@marian-stefan: Dyskutuję z memem, ale jednak to zrobię, bo to kolejny przykład, że lepiej nie uczyć się historii z internetów.

Przyjmuje się, że rzeź wołyńska zaczęła się w lutym 1943 (pojedyncze mordy zdarzały się wcześniej), jej apogeum przypada oczywiście na lato 1943. Natomiast 27 Wołyńska Dywizja Piechoty AK powstała dopiero w styczniu 1944 i to nie w związku ze zbrodniami UPA a wejściem Armii Czerwonej na teren przedwojennej II RP czyli
po prostu zlekceważyło zagrożenie ze strony Ukraińców


@JPRW: coś w tym jest, mam nadzieje że aktualne zagrożenie z ich strony nie zostanie zlekceważone, mimo że niektórzy wyzywają od onuc każdego który ten temat podnosi. Niektórzy, na przykład ty i twoje multikonta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jozef-dzierzynski: Mam jeszcze trzy drugie multi na którym się zwierzam, że nie złapałem za nogę i trzecie - że za ucho XD A ty za to na każdym multi zwierzasz się z bycia kapuścianym głąbem. Tego dopiero szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jozef-dzierzynski: Dzięki za dobre słowo, może rzeczywiście kiedyś się uda. W końcu tobie udało się spełnić marzenia o codziennym tarmoszeniu koniaszy internetowych kolegów na portalu z upośledzonymi fajnokremlakami. Cieszę się twoim szczęściem.
@jozef-dzierzynski: To że ty uwielbiasz wzajemny onanizm z resztą tego parszywego towarzystwa to jeszcze nie oznacza, że innym się to podoba. Róbcie to chcecie, tylko po prostu nie obnoście się z tym publicznie, bo trochę fujka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@jozef-dzierzynski: Opinię takiego eksperta od uwłaczających ludzkiej godności koniaszowych orgii możne by i warto było wziąć pod uwagę, ale z drugiej strony opinia członka koniaszowej stadniny nie ma żadnego znaczenia ¯\(ツ)/¯ Musicie wytarmosić sobie coś innego. Tylko tym razem nie publicznie a w zamkniętych ścianach waszego chlewiku.
@JPRW Zagrożenie ze strony Ukraińców? Pchasz się e onucę kolego, Wołyń był dawno i nie ma co roztrząsać tego tematu, nawet najlepszym się zdaża wyrżnąć rodzinę sąsiada.