Wpis z mikrobloga

@CiekawskaWydra nie. Zawsze uważam dawanie komuś kto jest rodzicem w prezencie rzeczy dla dziecka jako wyraz takiego trochę braku szacunku i traktowania protekcjonalnego. Jakby ktoś wart był tylko tyle, że spłodził dzieciaka. Jeszcze rozumiem duże uroczystości i spotkania osobiste kiedy damy dziecku drobiazg żeby mu przykro nie było.

Dzieci mają swój czas kiedy dostają prezenty a dorośli swój.
@krzychu_kadetem_tera: dlatego napisałem chyba, bo nie byłem pewien. Sam nie wiem, gdzieś to mi mignęło, żeby nie opisywać zainteresowań domowników czy zwierząt, by późniejszy Mikołaj nie czuł się zobowiązany im też kupić prezenty. Dodać pewnie możesz, zabronione to nie jest, niefortunny dobór słów z mojej strony.
@CiekawskaWydra: Rok temu robiłam paczkę dla osoby, która miała malutką córkę. Dodałam grę, takie proste memo w tematyce co moja para lubiła [Harry Potter] co by mogli sobie razem grać, a list zaniosła w łapkach pluszowa sowa [bo też Harry Potter], która to w domyśle pewnie została podarowana dziecku. Według mnie to zależy od tego co ma w opisie Twoja para, jeśli nie wyczuwasz nic co mogłoby się zazębić z posiadanym
@CiekawskaWydra: Robię paczkę danej osobie, a to, czy posiada psa, kota czy jest w związku z kimś no to raczej nie ma wpływu na zawartość, no chyba że cały profil tej osoby byłby w fotkach pieska czy kotka no to może bym coś ekstra dorzucił.
Ale tu sytuacja podpada pod analogiczną która była odrzucana przez adminów wykopaki czyli paczkę dla pary? W ogóle co to za pomysł opisywać się jako para,
@krzychu_kadetem_tera:

Opis 6 - błędny - opis pary


Jestem Krzysiek, mam 29 i lat i mieszkam z moją narzeczoną Patrycją. Mamy kota o imieniu Felcia :D

Co lubimy? Moim głównym zainteresowaniem jest historia sztuki, a Patrycja lubi wszystkiego rodzaju DIY. Robi wszystko, od przetworów, przez szydełkowanie, po własnoręcznie robione świece. >Poznaliśmy się w pracy, a oboje pracujemy w firmie organizującej wydarzenia muzyczne. >Lubimy muzykę, ale raczej nasza praca nie wynika z