Wpis z mikrobloga

@ArnoldZboczek jak patrzę na liczbę plusów przy takich komentarzach, zastanawiam się kto tu siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prezent ma być dla danej osoby, a nie dla jej dziecka/męża/psa


@Limonene: racja, ale ten komentarz zawierał w sobie odklejone zwroty jak " wyraz takiego trochę braku szacunku i traktowania protekcjonalnego. Jakby ktoś wart był tylko tyle, że spłodził dzieciaka." - ktoś by dorzucił lizaka z Psim Patrolem za
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: czemu ludzie z dzieciami są przewrażliwieni na tym punkcie? Wykopaka jest indywidualną zabawą i tyle. Choć może niebawem powstanie Wykopaka Kids, dla dzieci wykopków, albo Wykopaka+pets dla tych co hodują jakieś chomiki czy inne zaskrońce XD.

Naturalna kolej rzeczy, jak był mam talent to dzieciaki dostawały ekstra punkty więc musieli to rozdzielić robiąc wersje dla dzieci
  • Odpowiedz
a nie ma racji? Prezent ma być dla danej osoby, a nie dla jej dziecka/męża/psa


@Limonene: oczywiście że tak, jednak dorzucenie hot wheelsa za 5 zł czy innego jajka niespodzianki może być jedynie ujmą na honorze jakiegoś żyjącego w swoim świecie wykopka :)

Wiesz, gdybym słuchał tutejszej społeczności to ani nie miałbym partnerki życiowej od xx lat (bo to przecież ujma dla mężczyzny, pOlki itp), ani nie miałbym dzieci (bo bąbelki
  • Odpowiedz
ludzie z dzieciami są przewrażliwieni na tym punkcie?


@unitrax: Przewrażliwieni :DD
Nie miałbym w ogóle za złe, gdyby ktoś przysłał MI wykopakę bez żadnego najmniejszego drobiazgu dla dzieci. Nie mam zwierząt, ale jakbym po wpisach lub opisie widział, że kot/pies są bardzo ważni to BYĆ MOŻE dorzuciłbym jakąś pierdółkę dla zwierzaka. Zaznaczę jednak jeszcze raz:

ktoś by dorzucił lizaka z Psim Patrolem za 0.50 zł i to miałby być wyraz braku
  • Odpowiedz
dorzucenie hot wheelsa za 5 zł czy innego jajka niespodzianki może być jedynie ujmą na honorze jakiegoś żyjącego w swoim świecie wykopka :)

ktoś by dorzucił lizaka z Psim Patrolem za 0.50 zł i to miałby być wyraz braku szacunku do mojej osoby, i że jestem wart tylko tyle, że spłodziłem dzieciaka? :D


@ArnoldZboczek: ja raczej odebrałam to jako mowa o całym prezencie, a nie dorzuceniu drobiazgu. Moja siostra po urodzeniu
  • Odpowiedz
a jednak, mimo pozornie normalnej dyskusji musi się pojawić ad personam


@Limonene: nie ja napisałem że dorzucenie czegoś do paczki, bo taki jest główny wątek, jest brakiem szacunku dla drugiego człowieka, a takie coś mógł napisać tylko wykopek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby ktoś zapytał czy zamiast prezentu dla kogoś dać prezent dla dziecka, owszem, to byłoby dziwne i sam bym tak nie postąpił. Także trzymam się
  • Odpowiedz