Wpis z mikrobloga

ja p------e mam dość tego gówna propagandowego. Mając naziemną TV chciałbym zobaczyć relację z trwających obrad sejmu ale nie, bo oni ciągle wałkują komisję antytuskową którą każdy poza wyznawcami PiSu ma głęboko w p-----------a!
#tvpis #sejm #polityka
sznioo - ja p------e mam dość tego gówna propagandowego. Mając naziemną TV chciałbym ...

źródło: IMG_1835

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sznioo: Spokojnie.. Trzeba dawkować tę radość z upadku PiSu.. przyjdzie czas na TVP i to będzie piękna orka.
Na razie możemy obserwować piękne powolne grillowanie PiSu w sejmie
  • Odpowiedz
  • 42
@andbatros: ja w tym momencie czuję się jakby mi napluto w ryj, bo moje pieniądze idą na TVP a teoretycznie nie mogę obejrzeć obrad sejmu, mogę obejrzeć tylko rozmowy z pisowcami o tym że tusk nie ma prawa rządzić

ide po melise
  • Odpowiedz
@sznioo:

Cholera wie czy czasem nie jest to preludium spektaklu pod tytułem "Prezydent odmawia zaprzysiężenia rządu bo Tusk, Sikorski i Sienkiewicz byli w raporcie komisji ds. ruskich woływów"
Po tych gnidach wszystkiego można się spodziewać.
  • Odpowiedz
@sznioo: Dlatego ja już nie odpalam od dawna TVP bo też nie mogę wytrzymać tego poziomu propagandy którą tam serwują.
NIe sądziłem, że dożyje czasów takiej bezczelnej propagandy u nas. To już w czasach komuny chyba mieli więcej wyczucia w tej kwestii, a TVP jedzie po bandzie. Już chyba poziom wyżej to wrzucanie przeróbek z AI gdzie Tusk mówi, że ma w dupie Polskę i Niemcy powinny nas przejąć. Ale
  • Odpowiedz
@Jabby to już by było przegięcie, bo pierwszy raz jawnie, dosadnie, bezsprzecznie i bezczelnie podeptałby Konstytucję, w drugim kroku to jego psi obowiązek zaprzysiąc rząd wybrany przez Sejm, ktokolwiek byłby jego premierem. Według prawa angielskiego król musiałby podpisać na siebie wyrok śmierci i nie mógłby pisnąć ani słowa. Tak samo musi zachowywać się prezydent.
  • Odpowiedz