Wpis z mikrobloga

@Wjolka wchodząc w logike 3.5 litra to w zaokrągleniu 4 litry.prosze Paniom.

Po pierwsze nie jem zup.
Po drugie lekarz powiedział, że woda ma być oddzielna. Nie ma znaczenia czy wypije sobie nawet colke zero(w której też jest woda), mam przez jakiś czas nadupiac 3.5 litra wody, niezależnie czy w trakcie dnia wypije herbatę czy też zjem zupę.
@Yakooo Myślę że nie do końca się z lekarzem dogadaliście i nie do końca dobrze zakładasz że tu chodziło mu o zaokrąglenie matematyczne. Ale fakt, dobrze brzmi żeby kręcić dramę na Mirko ( ͡º ͜ʖ͡º)

(Zajmuje się tym codziennie jako nefrolog.)
@Wjolka dramę? Nie dogadałem się o zaokrągleniu?
Powiedział, że mam wypić 3.5 litra bezwzględnej wody, a ty się spinasz, że to jest 3L a nie tak jak napisałem "prawie 4 litry".

Pod względem logicznym, mam prawo wykorzystywać 4L bo tak właśnie działa zaokrąglenie w matematyce.

Coś mi się wydaje, że bardziej po humanie jesteś niż po jakiejkolwiek medycynie xD
@Yakooo a dla ciebie nawet i po technikum gastronomicznym.

Napisałam Ci jak w praktyce to wygląda po to żebyś się tym nie stresował a napięty jesteś jak guma od gaci i odbierasz go jak krytykę. Nieznacznie podwyższona kreatynina to chyba nie twoj jedyny problem.
@Wjolka tak myślałem, że nefrolog z Ciebie taki jakbyś w technikum gastronomicznym była xD

Akurat w tej kwestii nie rozchodzi się o samą kreatyninę - która na szczęście w obecnej formie mieści się w normie.

Ale dzięki za diagnozę online Pani doktur xdd
@Yakooo Przecież 3.5L na cały dzień to jest nic, szczególnie jak jest się przyzwyczajonym do wody, a nie jakiegoś słodkiego syfu czy gówien ze słodzikami. I baba ci wyżej dobrze napisała, że jesteś napięty jak guma od gaci przeżywając jakby ci mieli amputować fallusa i to w dodatku przeprowadzając cały zabieg pod mikroskopem.