Wpis z mikrobloga

To chyba tyle z tej super pracy, wróciłem do piechoty przez pole, koledzy z mieszkania mnie unikają. A to wszystko przez głupie 300€. Dziewczyna która wozi nas do pracy, dwa dni temu wymyśliła sobie że teraz mamy jej płacic extra, wprowadziła taką taktykę że w połowie drogi krzyczy ile mamy pieniędzy, bo ona nie ma na paliwo, a agencja "jej ch##a a nie płaci"! Żeby to jeszcze było daleko, 3,5km, jedzie ze mną i kolegą, jako nasza brygadzistka, a 16 godzin później wiezie cztery inne osoby w to samo miejsce(pracujemy po 6,5h więc to nie tak że nie może się wyspać), firma za to wożenie daje jej pieniądze, a nawet w razie potrzeby serwisuje samochód. Tu nagle baba wymyśliła sobie że każdy ma jej dać po 50€, a jak ją #!$%@? to po 70€, na naszej szóstce zarobiłaby miesięcznie 300€. Mówiła mam też że już wcześniej tak robiła i wszyscy jej płacili. No jeśli wybierała dłuższą trasę, zatrzymywała się na stacji, z wrzaskiem że płacicie mi za paliwo bo dalej nie pojedziemy, nie dziwota że część jej zapłaciła. Gdyby baba co weekend nie jeździła po 100-150km na dyskoteki do holandii, na pewno miała by więcej paliwa. Zadzwoniłem do koordynatora, ten dowiedział się co ta kobieta odwala, i powiedział że firma jej płaci, możemy zobaczyć na jej pasku wypłaty, o ile nam go pokaże. Potem koordynator do niej zadzwonił i opieprzył, a ja straciłem kolegę z bułgarii, z którym mieszkałem pierwszy miesiąc. Skoro ona się z nim teraz spotyka, a ja zły to my już nie koledzy. Kuzyn tego kolegi też już nie będzie się do mnie odzywać, a pozostałe osoby(którym kazała sobie płacić), niby zadowolone, że baba da im spokój, ale nie będą się mieszać - będą mnie unikać.

#emigracja #swstory #niemcy #zalesie
SaintWykopek - To chyba tyle z tej super pracy, wróciłem do piechoty przez pole, kole...

źródło: temp_file8635905981934185083

Pobierz
  • 22