Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Oskarki,.Vifony czy jak wy się tam teraz nazywacie, po co wy marnujecie czas na siłowni i #!$%@? ludzi którzy przychodzą ćwiczyć ? Dla mnie dobrze bo jak się napatrze na takiego łebka to zamiast nim #!$%@?ąć o ścianę to zrobię mocniejsza serie xD ale co wami kieruje przyjść na godzinę i siedzieć na telefonie, zajmując sprzęt albo platajac się pod nogami ? To, że coś jest modne to nie znaczy, że musicie to robić skoro tego nie lubicie, ale nie zabieram głosu xD zazdroszczę wszystkim, którzy mają swój sprzęt w domu/garażu/piwnicy bądź ćwiczą po osiedlowych mordowniach.
  • 11
  • Odpowiedz
@XYZ91: Ja to ostatnio zauważyłem, że paru Oskarków z mojej siłki zaczęło nosić czapke z daszkiem i robić face pulle na bramie leżąc na ławce. Nie muszę chyba już nic więcej dopowiadać, że naoglądali się Sama Sulka na tik toku i pajacują jego każdy ruch.
  • Odpowiedz
  • 0
@dsomgi00: To już swoją drogą, ostatnio też mnie #!$%@? jak se przyszli we 4 i spotkali już na siłowni następnych 2 koleżków i wszyscy robili klatę człowieku, a siłownia jest mała i sprzętu też nie ma za wiele i na jedynej ławie ze stojakami pajacowali 1.5h lekko w międzyczasie się napinali z witkami 30cm i nagrywali jakieś #!$%@? filmiki na jutuba czy coś takiego xDD myślałem, że jebne tam
  • Odpowiedz
  • 0
@przegro_pisarz: Nie mam możliwości przerobić mieszkania na siłownię, a na wieksze mieszkanie/garaż mnie nie stać xD Gdybym miał opcje mordowni czy wilki z prawdziwego zdarzenia nie zadawalbym tego pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XYZ91: U mnie spadł śnieg i już kilka grup oskarkow, które zaczęły przygodę z początkiem roku szkolnego się wyłamało.
Już pomijając okupowanie bramy/ławeczki w 6 osób to #!$%@? w szatni i na sali niemiłosiernie. Aż mi się przypominają czasy z gimnazjum jak ludzie potrafili ćwiczyć cały semestr w jednym stroju
  • Odpowiedz
@XYZ91: @Yakuza123 Ale #!$%@?ło boomerstwo na tagu xD TYLKO PRAWDZIWE ŁYSE CHŁOPY MAJĄ PRAWO ĆWICZYĆ! POWTARZAM: ŁYSE GIGA CHŁOPY xD

A, no i siedzenie na telefonie między seriami = oskarek. Masz #!$%@? patrzyć się w ścianę xD
  • Odpowiedz
@XYZ91: Ogólnie to co z tego, że marnują czas i siedzą na telefonie. To, ze ktoś lubi sobie poćwiczyć nie znaczy, że musi #!$%@?ć na 100% cały czas, trzymać dietę itd. może se przyjść pomachać dla zdrowia i pobiegać na bieżni. Co innego jakieś okupowanie sprzętu przez kilka godzin albo #!$%@? jakiegoś szajsu i przeszkadzanie innym, to może #!$%@?ć i tu cię rozumiem
  • Odpowiedz
@XYZ91: póki każdy taki jest sam to raczej ok się zachowuje i nie mam problemu nawet jak zajmują długo sprzęt i niepotrzebnie. Jednak jak przyjdą w grupie to jest dramat, bo stwarzają niebezpieczeństwo po prostu oprócz #!$%@? ludzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoriuszka: Jak dzisiaj przyszedł chłopaczek se posiedzieć na ławce na telefonie i popatrzeć na się je w lustrze to mnie to #!$%@?, ale jak ich przychodzi 4/5 i zajmują pół sprzętu bo siłownia jest mała albo robisz cos, a taki łebek nie pomyśli, że może mi hantel wypaść, albo nim #!$%@? po prostu o ziemię po serii bo nie robię przypuśćmy ciężarkiem 20kg tylko 40+ to chyba trzeba nie mieć wyobraźni
  • Odpowiedz
@XYZ91: Ja robie swoje i się #!$%@? do domu, 2-3 minuty przerwy między seriami i atakuje dalej. Ale nie można popaść ze skrajności w skrajność - gdzie miałem sam raz sytuacje gdzie jakiś staruch się #!$%@?ł do mnie w trakcie 2 minutowej przerwy między seriami że siedze na telefonie zamiast cwiczyć - jak wpisywałem sobie wynik do excela xD

Na mojej siłowni nie ma sytuacji które opisujesz raczej, motywy gdzie grupa
  • Odpowiedz
@XYZ91: Ja ostatnio mialem typa, ktory robil plecy na maszynie, i w jednej rece trzymal telefon i pykal w jakas gierke, a druga przyciagal ramie maszyny, potem zamiana. Oczywiscie koncentracja byla na gierce, maszyna to nie wiem po co do tego wszystkiego byla.
Druga nagroda byla dla Ukrainki, ktora siadla na siodelku maszyny do wioslowania, nie chwycila raczek, i tylko sie hustala na siodelku, tak okolo 70 minut, robiac sobie foty
  • Odpowiedz