Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #blackpill #przegryw

To zdjęcie idealnie obrazuje dlaczego wolimy egzotyczne przygody zamiast swojskich :))) Tak wygląda co drugi Turek na plaży a u nas takiego haka to ze świecą można szukać. W Polandii jedyne kogo można spotkać to spasionego Jana z wybujałym ego, dlatego dla was tylko jechanie na ręcznym - o kobietach możecie zapomnieć :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #blackpill #przegryw

To zdjęcie idealnie obraz...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 84
@gdzie_mi_tu: Ciekawe gdzie siedzą bo chyba nie miała na myśli więzienia xD
wczoraj była historia patostreamerów którzy upijali laski i krzywdzili w różny sposób i prokuratura dopiero po nagłośnieniu sprawy wzięła się za to. Wypok to nie ten kaliber przewin
@gdzie_mi_tu: Szczególnie wy przegrywy się przyczyniliście do rozwoju cywilizacji xD Z tymi wynalazcami i "ciężko pracującymi facetami" łączy was tylko to, że macie fiuta - umiejętności po nich nie odziedziczyliście więc nie przypisujcie sobie czyichś osiągnięć :))) To tak jak ja bym się uważała za inteligentną bo Skłodowska odkryła pierwiastki promieniotwórcze... sam przyznasz, że to żałosne :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: Żałosne jest to że piszesz do mnie ponownie w liczbie mnogiej, gdyby nie ciężko pracujący jak ty to określasz "polusy" nie miała byś nic i doskonale o tym wiesz, więc nie walcz z tym i nie przypisuj sobie zasług Skłodowskiej. Kopernik tez była kobietą?
@gdzie_mi_tu: Nadal nie napisałeś co cię łączy z tymi mężczyznami. Ale ja ci powiem co... wielkie nic!!! Wielkiemu wynalazcy i uczonemu mogę podziękować za jego odkrycia i pogratulować intelektu ale nie tyczy się to przeciętnego p0lusa, który w żaden sposób nie przyczynił się do rozwoju cywilizacji, chociaż rzekomo jest do tego predysponowany ;)) Świadczy to tylko o jednym - o byciu bublem!!!
@WyzwolonaPodrozniczka: Pisałem Tobie już ale napiszesz jeszcze raz:) Kiedyś sam pracowałem ciężko jako frezer/tokarz ( jeśli masz pojęcie co to takiego) po robocie remontowałem wraz z partnerką mieszkanie w którym obecnie mieszkamy a w co drugi weekend uczelnia, fakt było ciężko ale warto było się poświęcić dla obecnego stanu bycia inżynierem:) Obawiam się że twoje jedyne doświadczenia z takiego stanu rzeczy to wyzwiska "polus" na wykopie. Napisze Ci więc jeszcze raz,
@WyzwolonaPodrozniczka: Jest Polką i ma na imię Marta i jest inż. tak jak ja:) Poznaliśmy sie na polowaniu bo razem polujemy, chcesz ją tez obrażać bo tylko Ciebie na to stać. Nikt nie musi mi usługiwać ponieważ tego nie lubię. Zawsze tak arbitralnie postrzegasz Polskie kobiety? Jesteś chora z nienawiści
@gdzie_mi_tu: No to skoro też jest inżynierem to dlaczego twierdzisz, że bez facetów by nie miała nic? Ma takie same kwalifikacje jak ty, więc nie jesteś ponad nią :))) Dom remontowała z tobą z tego co piszesz, polujecie też razem więc dlaczego uważasz się za kogoś lepszego tylko z racji posiadania kiełbachy między nogami? :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: Ponieważ między Martą a Tobą jest dużo różnic których nigdy nie zrozumiesz, ona nie obraża facetów którym nie wychodzi w życiu i nie określa ich przegrywami. Ona oczywiście ma tą świadomość że faceci pracują ciężej od kobiet, ty niestety nie. Ty chyba nawet nie wiesz co to praca fizyczna o technice i inżynierii nie wspomnę. Widać że nie jesteś jeszcze dojrzała.
@gdzie_mi_tu: No ale jak facetowi może nie wychodzić w życiu, skoro wszyscy tak ciężko pracują i bez nich nie istniejemy? :))) Przecież mężczyzna to byt doskonały i on sobie ze wszystkim radzi, więc jakim cudem mogą być mężczyźni, którzy sobie nie radzą? Zgodnie z twoją logiką, coś takiego jak przegryw nie istnieje :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: Dokładnie, dla mnie nie ma przegrywów, dla takich hipokrytów jak ty aby zostać przegrywem wystarczy być Polakiem - o czym codziennie tutaj piszesz. Jesteś kompletnie oderwana od jakiekolwiek logiki, musisz być bardzo smutnym i żałosnym człowiekiem
@gdzie_mi_tu: Hola hola... skoro twierdzisz, że mężczyzna jest istotą lepszą, zaradniejszą, silniejszą, inteligentniejszą i wgl NAJ to chyba nie myślisz, że tego nie trzeba udowodnić? Chcesz być postrzegany jako "lepsza" płeć to musisz coś sobą reprezentować i sam fakt, że że wegetujesz w piwnicy nie sprawi, że będziesz poważany. Jeśli facet nie radzi sobie z tą presją i nie potrafi udźwignąć ciężaru bycia "chadem", no to niech posypie głowę popiołem i