Wpis z mikrobloga

Mam pewien dylemat, osoba której robię prezent napisała że lubi książki o danej tematyce, nawet podała ulubionego autora ale jak kupię jej książkę którą już czytała to będzie słabe a jak do niej napisze której książki nie czytała to zepsuje niespodziankę. Co robić? Chyba wymyślę coś innego niż książka.

#wykopaka
  • 11
Ja mam podobnie ale z innym hobby. Też obawiałem się kupić konkretnej pozycji z tego samego powodu. Ostatecznie wymyśliłem coś innego ale mam obawy czy odbiorca będzie zadowolony :/
@Rozn3r: Możesz prezent około książkowy zrobić. Np. zakładka spersonalizowaną? Kiedyś kupiłem wycinaną z drewna (sklejki) i malowaną ręcznie. 100% personalizowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie podała ci jakiego lubi i może jest jakiś bardzo podobny. Wtedy też można tak to obejść :)
@Rozn3r: jeśli to koniecznie ma być książka, ja bym na Twoim miejscu zrobił tak:

Sprawdziłbym czy dany autor nie wypuścił może w bardzo niedawnym czasie, rzędu tydzień, dwa nowej książki, wtedy jest mniejsza szansa, że ma. Jeśli nie, to analogicznie jakaś premiera książki z gatunku/rodzaju, który najchętniej czyta.

Kiedyś miałem taki dylemat z osobą, która czyta multum książek, znalazłem taką, której premiera była kilka dni przed jej urodzinami, żadnych informacji w
@Rozn3r: Zapytaj. Ja w swoim opisie wspominam o swoim ulubionym autorze, ale też piszę, że nie chcę jego książek, bo mam je wszystkie. Kiedyś tylko wspominałem, że go czytam, ale dostałem książkę, która siłą rzeczy się zdublowała. Oczywiście nie poszła na zmarnowanie, bo miałem komu oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że ludzie wspominają o ulubionych autorach raczej ze względu na jakiś fandom z nimi związany albo