Wpis z mikrobloga

#kawiaq

Nie żebym bronił tych dwóch debili, bo mi ich w ogóle nie szkoda, ale za co oni chcą tego kawiaqa skazać?

Za to, że laska się #!$%@?ła, wciągała proszek do prania, rozebrała się grając w butelkę, po czym #!$%@?ła sama z mieszkania i zgonowała na dworze? XD

Czyli jak ja wpadnę do kumpeli, #!$%@?ę się, będę robić trzodę a ta mnie #!$%@? za drzwi to rozumiem, że też wjedzie jej policja na chatę, czy jednak nie? xd

Zresztą z tego co pamiętam to ona chyba sama wyszła, więc prawnie mieli obowiazek ją zmusić by została?

Czy może za to, ze robił streama gdzie jego kumpel - debil bronił się przed agresywną laską i wybrał najgorszą możliwą metodę do obrony i #!$%@?ł ją butelką z wódką?
  • 10
  • 1
@justNone:

No wiadomo, że to niziny intelektu i powinno się takich szybko banować.

Pytam czysto z prawnego punktu widzenia, bo jeszcze tego od butelki można byłoby zaklasyfikować jako przekroczenie obrony koniecznej, tak te zarzuty kawiaqa to takie na siłę imo
@CreaOnion:

Podejrzani odpowiedzą między innymi za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad młodą kobietą, rozpowszechnianie za pośrednictwem sieci internet jej nagiego wizerunku bez jej zgody, usiłowanie doprowadzenia jej do obcowania płciowego wykorzystując bezradność kobiety, nieudzielenie pomocy osobie znajdującej się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a jeden z nich odpowie także za spowodowanie obrażeń ciała innej młodej kobiety


jak widac znajdzie sie kilka paragrafow
  • 0
@cppguy:

No widziałem to i nie oglądałem całości tych streamów, bo by mnie poskręcało z żenady, ale jakie tam było znęcanie się?

Dziewczyna sama ze swojej woli się #!$%@?ła i odwalała cyrk, w tym rozbierając się, wiedząc, że leci to na streamie.
A to ten drugi #!$%@?ł lasce butelką.

usiłowanie doprowadzenia jej do obcowania płciowego wykorzystując bezradność kobiety,


Jeżeli faktycznie coś takiego miało miejsce, to zgoda, jechać z nimi bez dwóch
@CreaOnion: to samo już pisałem wcześniej https://wykop.pl/wpis/73859165/podoba-mi-sie-jego-przyszlosc-w-aktach-do-konca-zy#260547435

Czemu ledwo 18 letni patus ma odpowiadać za to, że 22-letnia idiotka po prostu była idiotką? Nie widziałem tam, żeby ją do czegokolwiek zmuszali, gwałcili czy specjalnie popychali i przewracali. Jak typiara ledwo stała na nogach to nawet próbowali jej trochę pomóc i jakoś ją ogarnąć.

Typiara sama się kleiła do swojego kolegi, sama zaczęła się z nim lizać, jak to typowa idiotka bez
@ziuaxa: Oni nie maja cieplo za to ze sie typiara napila i przewracala, tylko za to ze ja potem rozebrali i wstawiali nagie fotki na publicznego discorda, jak juz ledwo stala i chciala sie ubrac to przymuszali do czynnosci seksualnych mowiac "zrob loda to damy ci recznik" a do tego o to ze praktycznie nieprzytomna dziewczyne wyrzucili na mroz, bo wbrew temu co pisze creaonion ona sama z tego mieszkania nigdzie
@klinga przecież sama się rozebrała, nikt jej nie rozbierał ani nie zmuszał do rozbierania. Puszczalska szmula po pijaku sama sciaga wszystko. Chłopaki myśleli że muszą oszukiwać w kręcenie butelką, a ona w tamtym momencie tylko myślała jak dlugo to potrwa bo bez tego debilnego dziecięcego kręcenia dawno sama by sie rozebrala...

XD
@ziuaxa: Ja proponuję żebys jednak swojej frustracji dotyczącej kobiet nie próbował wpajac normalnej części społeczeństwa. Normalna część społeczeństwa cieszy się że zwyrol pójdzie siedzieć zanim zdążył zrobić komuś poważna krzywdę dla zabawy, i na całe szczęście o tym zadecyduje biegły prokurator. Cieszę się że sytuacja jest bardzo medialna, bo przez to jest duża szansa że przykladnie go ukarzą, tak żeby już długo nikomu podobne pomysły nie wpadały do głowy :) a
@klinga widzisz, bo Ty należysz do części społeczeństwa, która linczuje ludzi. Lincz, widły i najlepiej do pieca. Im bardziej medialne tym wiekszy lincz, nieważne czy ktoś winny czy nie.

Przykro czytać takie komentarze, bo to jest właśnie tryb zwierzecego katowania innych bo ktoś cos powiedzial, komus sie cos wydawało. Cała wioska zniszczy jedną osobę bo lincz to lincz.

A ja jestem człowiekiem, który uważa, że kara powinna być wymierzona za coś, co