Wpis z mikrobloga

Podoba mi się jego przyszłość.W aktach do końca życia zostanie wpis że był karany, działalność w internecie przekreślona, ostatnie pieniądze wyda na adwokatów, kary, odszkodowania, mamusia naje się wstydu - swoją drogą powodzenia w sukcesach zawodowych po wizycie mediów i przyszłych kontaktów z siasiadami.Odwiedzanie nieroba w pace, ubieranie go, wożenie jedzenia. Zaraz skarbówka prześwietli jego wały.Na dzielnicy reputacja zepsuta.
No i najlepsze te pierwsze docieranie na celi.Pierwsze pocałunki i pieszczoty.Zazna tam wiele miłości.
Piękna sprawa.
#kawiaq
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@StrefaMroku ale na co niby odszkodowania? O za co to więzienie skoro typ - chociaż jest mega patusem - nic nie zrobił?

Dał alkohol lasce starszej od niego o 3 lata. Laska się upiła i zarzygała xD. To jego wina, że puszczalska, łatwa typiara-patusiara nie umie pić?

Za co niby miałoby być to więzienie, bo może o czymś nie wiem? XD
  • Odpowiedz
Ja to nic nie zrobił, z choinki się urwałeś czy skąd xd wiesz lepiej od prokuratury która postawia mu zarzuty ? xd


@BomBom: no to napisz co zrobił. Nie oglądam patostreamów, więc wiem tylko co widziałem (fragment) i co opisali inni.
Czemu ledwo 18 letni patus ma odpowiadać za to, że 22-letnia idiotka po prostu była idiotką? Nie widziałem tam, żeby ją do czegokolwiek zmuszali, gwałcili czy specjalnie popychali i
  • Odpowiedz
@StrefaMroku: Śmieszą mnie takie przestrzelone głowy, skoro robił scamy to po wyjściu będzie nadal to robić mając dobry opsec NIC MU NIE ZROBIĄ, w internetowej czarnej strefie jest mnóstwo sposobów, ale wy małe główki macie niezłe wizje xDDD

A pisanie o więzieniu ze sie mu coś stanie - pokazujesz ze nie znasz się, więc się nie wypowiadaj atencjuszu.
  • Odpowiedz