Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie przeglądam ciekawe dokumenty-c40 (to nie żart to prawdziwy dokument)

C40 -to globalna sieć blisko 100 burmistrzów wiodących miast świata, którzy zjednoczyli się w działaniach, by stawić czoła kryzysowi klimatycznemu.
Oczywiście w tym zaszczytnym gronie znalazła się Warszawa

Innymi słowy,te wszystkie miasta do roku 2030 muszą wdrążyć następujące kwestie:(jest to podzielone na 2 grupy:progresywny wzrost i ambitny wzrost)

-10% redukcja na nowe budynki a najlepiej to zredukować do 20 %
-redukcja w wykorzystywaniu stali i cementu 20%-32% a najlepiej 35%-56%
Teraz się zaczyna samo geste :
-redukcja w spożywaniu mięsa do 16kg na rok a najlepiej 0kg :)
-mleko,sery:90 kg na rok a najlepiej 0kg
-nawet nam policzyli ile kalorii mamy spożywać -2500kcal
-ciuchy:8 sztuk na rok a najlepiej 3 sztuki na rok
-ilość aut:190 na 1000 mieszkańców a najlepiej 0-tak zero
-loty samolotem:jeden wylot na 2 lata (1500km) a najlepiej jeden wylot na 3 lata (również 1500km)

1143 miast i władz lokalnych dołączyło do projektu!!!!

To jest naprawdę chory pomysł i dlaczego w ogóle my to respektujemy,przecież to są ludzie których nikt nie wybrał a ślepo brniemy w kierunku jaki na wyznaczą

To jest jeden z bardziej popapranych dokumentów które czytałem-chcą nam ograniczyć dosłownie wszystko od jedzenia do poruszanie się.Ciekawe gdzie Ci wszyscy ludzie pózniej znajdą prace

Socialiści - co jesz,w jakiej lości,gdzie jedziesz,jakim środkiem transportru itp,,.(a c..j was to obchodzi jeb..e komuchy)

także tak jak pisałem w poprzednim poście :beyond meat long-długo terminowo

Teraz wiadomo o co chodzi z tymi strefami czystego transportu w Warszawie,Wrocławiu itd.po prostu trzeba sie dostosować do wytycznych a akurat się składa,że mamy gościa z Brukseli :)
Absolutnie nie mówie ze Kaczor lepszy,tfu na obydwu

Jedno jest pewne jakby wybory miały cokolwiek zmienić,to byłyby nielegalne (jak ktoś myśli,że politycy są niezależni,to chyba kpi,mają takich samych panów jak my)

Jakby ktoś chciał sobie sprawdzić to: c40.org -to ich strona internetowa

#gielda #polityka #ekonomia #gospodarka
  • 9
@Olek3366: poje ba ni to są kretyni co to wymyślają
mam cichą nadzieje,że się temu totalitaryzmowi postawimy w jakis sposób
Chociaż patrząc,co przechodzi bez większego echa i na co się już zgodziliśmy to szanse są nikłe
Większe poruszenie widziałem ostatnio:o Pan Hołownia to jest czad,pokazał pisiorom gdzie raki zimuja,to babe pośle :)
Tak tylko wspone,że Hołota jest za wprowadzeniem cyfrowej waluty-oczywiście żeby każdemu sie dobrze żyło a przede wszystkim nam
BOLLOCKS