Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wygląd jest najważniejszy ale tylko w przypadku gdy startujesz z niczego i oczekujesz natychmiastowych efektów. Najgłośniej krzyczą o wyglądzie ci którzy:
- nie mają żadnych znajomych oraz,
- pracują zdalnie / nie mają rówieśników w otoczeniu / nie mają kobiet w otoczeniu oraz,
- całymi dniami przesiadują w domu oraz,
- są na tyle nieśmiali, brak im social skilla żeby samemu kreować znajomości.

Faktem jest, że najczęściej ludzie poznają się przez znajomych, w szkole, na studiach, to samo sąsiedztwo, itd.
Na aplikacjach randkowych: nic was nie łączy, nie znacie się, nie macie wspólnych wspomnień, wspólnych znajomych, nie widzicie zachowania, nie wyczujecie żartu. Oboje siedzicie po dwóch stronach ekranu, nie wykonując realnie żadnego ruchu i nie wychodząc z domu. To oczywiste że w TYM przypadku liczy się TYLKO WYGLĄD (poza tym sama apka bazuje tylko na zdjęciach bo kto czyta opisy). Rozumieci ten aburd? Ktoś może 30 lat przesiedzieć w domu izolując się i nagle chce mieć partnerkę. To tak jakby przesiedzieć na bezrobociu całe życie a potem chcieć fajną pracę - prawie każdy cie oleje bo puste CV chyba że masz PONADPRZECIĘTNE skille. To działa w każdym przypadku. Równie dobrze każda osoba będąc na dnie może załatwić sobie wszystko jeśli wygra w totka - nagle znajdą się znajomi, kobieta, itd.

Chłopy, które nigdy nie jeździły autem chcą wziąć udział w wyścigu i jeszcze przekonują innych że gdybyś urodził się kierowcą to nie musiałbyś się uczyć bo przecież masz to w genach. Śmiechu warte.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wygląd jest najważniejszy ale tylko w przypad...

źródło: 87hlv0

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@dlaczego__nie: Bo liczą. Bez tego nawet nie przejdziesz do kolejnego etapu selekcji. Chyba że masz hajs, ale tutaj stwarzasz sobie iluzję relacji. Coś za coś.

Najgłośniej krzyczą o wyglądzie ci którzy:

- nie mają żadnych znajomych oraz,

- pracują zdalnie / nie mają rówieśników w otoczeniu / nie mają kobiet w otoczeniu oraz,

- całymi dniami przesiadują w domu oraz,

- są na tyle nieśmiali, brak im social skilla żeby samemu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @dzikop: i co ten opis zmieni :)?
Mając super zdjęcie bez opisu - pewnie dostaniesz lajka
Bez zdjęcia, z super opisem - nie dostaniesz lajka

Przez aplikację randkową nie nadrobisz cech, które możesz pokazać w realnym życiu. Już pomijam fakt, że w realu często nie klasyfikujesz osobe jako potencjalną partnerkę i to wychodzi potem (no chyba że jesteś spermiarzem który po pierwszym kontacie układa sobie w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): OPie: GRATULUJĘ! To najlepszy tekst antyprzegrywowy i antyblackpilowy, jaki czytałem na wykopie. Aż sobie dodałem go do ulubionych. Szkoda, że przeszedł prawie niezauważony.

Mam znajomych. Pracuję w biurze. Uczęszczam na festiwale, piję w barach, chodzę na domówki itp. Mam sporo znajomych kobiet. Dalej stwierdzam że wygląd i wzrost się liczy. Co z tego że mam X znajomków i mają o mnie pozytywne wrażenie, jak do związków biorą tych
  • Odpowiedz
bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem? OP nigdzie nie napisał, że wygląd (w tym wzrost i morda) się nie liczy. Przeciwnie. Zaznaczył, że to bardzo ważna cecha. Jednak główna teza OPa jest zupełnie inna.


@mirko_anonim: No nie, ty chyba coś pomieszałeś. OP stwierdza że dla ludzi którzy nic nie robią, startują od zera wygląd ma znaczenie. Czyli jak piwniczniak który przez 10 lat nie odezwał się do nikogo nic nie osiągnie
  • Odpowiedz
Aktualnie 30 letni normalny miły chuop który jest 3-4/10 ma nikłe szanse na znalezienie kogokolwiek.


@kaminarii: Źródło: instytuty danych z dudy. To jest mój przedział wiekowy i dziwnym trafem samotni single 30+ (brzydale) ogarniają sobie dziewczyny. Fakt - muszą się namęczyć i nastarać, ale... udaje im się. Jak i gdzie: kościół (wspólnoty), wolontariat, aktywność społeczna (organizacje non-gov) i z rzadka praca. Działa, ale trzeba się narobić. No sory, takie życie.
  • Odpowiedz
@nanotecz: Napisałem nikłe to po pierwsze. Po drugie, sam potwierdziłeś częściowo to co napisałem. Taki chuop musi robić fikołki, latać kombinować nie wiadomo co aby kogoś spotkać i jeszcze dochodzi część aby kobieta była normalna - im dalej w wiek tym to spada i tak wybierając z małego grona wolnych.

Napisałem że chodzi mi o wybujałe ego kobiet, które szukają facetów o wiele lepszych od siebie nie dopuszczając do siebie nawet
  • Odpowiedz