Wpis z mikrobloga

@SuperGosc11: bekę sobie kręcę jak czytam wypowiedzi prezesa PLS Popka czy prezesa Nysy Prygla.
Realne opcje są dwie - zostajemy przy 16 lub za sezon zmniejszamy do 14.
Dół ligi chce zostać na 16 a góra zmniejszyć do 14 - choć w sumie nie wiem jak traktować np: Nysę która jest w połowie stawki a jest za tym aby nie zmniejszać.
@Ice_Glaze nic dziwnego w sumie, ci na dole chcą trwać w tej lidze z nadzieja, że może nadejdą dla nich lepsze czasy, a dla góry to jest za dużo meczy. Ja osobiście jestem za zmniejszeniem ligi, bo tracimy na jakości
@Ice_Glaze: @SuperGosc11 @vasos Obecnie mamy trochę sytuację, kiedy to ogon macha psem. Nie może być tak, że mniejsze kluby, które nie wiele wnoszą do Plusligi, a czasem nawet nie potrafią u siebie wygrać meczu, narzucają swoją wolę finalistom LM. Założenie, że prezesi klubów sami są odpowiedzialni za Plusligę, jest fajne dopóki ci prezesi nie są januszami.

A pierwszą ligę też nie można rozciągać w nieskończoność. Więcej drużyn w lidze to większe
@groman43: zgadzam się - aktualnie niestety - z ciężkim sercem - taki Radom, Katowice, Lwów i Lubin nie wnoszą nic do ligi. Częstochowa przynajmniej wprowadziła bardzo ciekawą halę i interesujący skład (Dulski, Kogut, Keturakis). Dla mnie ta czwórka jest mówiąc bez kozery do #!$%@? i dobrej, prosperującej siatkówki trzeba szukać w innych miejscach. Może Będzin fajniej zafunkcjonuje, Chełm ma stabilny finansowo klub, Bydgoszcz ma podobnie jak Częstochowa wystawową halę, ale klub