Wpis z mikrobloga

Siema, tak się zastanawiam. Czemu starsze Babki koło 70/80 lat często widzę, jak już jeżdżą klasa premium, to zawsze w jakiejś mce czy amg. Przed chwilą widziałem babkę z 80 lat w x7 ponad 500 konnej. Nie widziałem jeszcze starszej pani w premium z jakąś „zwykłą” 2 czy 3 litrówką. Zawsze mka albo AMG. Powinienem mieć #!$%@? ale zastanawia mnie to czy one faktycznie takich mocy potrzebują czy ktoś je w salonie urobił poprostu. Może sobie myślą że jak mocny silnik = bezpieczne auto. Chętnie bym zapytał je, ale nie chce ryzykować potrąceniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #motoryzacja
  • 8
@SzamanMateusz chciałbym się bujać takim czołgiem 500 konnym typu BMW X7, czy Mercedesem GLE. kvrwa ale oddawać 1/4 zarobków na ratę leasingu i utrzymywać tą beczkę bez dna to zakrawa o jakiś masochizm. Ehhh ciężkie życie :(
chciałbym się bujać takim czołgiem 500 konnym typu BMW X7, czy Mercedesem GLE. kvrwa ale oddawać 1/4 zarobków na ratę leasingu i utrzymywać tą beczkę bez dna to zakrawa o jakiś masochizm. Ehhh ciężkie życie :(


@LezliNilsen: Szczerze, te auta są spoko żeby się nimi przejechać kilka razy pojeździć 2-3 dni, ale na dłuższą metę ich użytkownie jest strasznie uciążliwe. Zwłaszcza w kraju gdzie X7 to jest krowa wielka a u
Siema, tak się zastanawiam. Czemu starsze Babki koło 70/80 lat często widzę, jak już jeżdżą klasa premium, to zawsze w jakiejś mce czy amg.


@SzamanMateusz: Ponieważ to jest mentalność na zasadzie nie będę jeździł/jeździła byle czym zaś za komuny znali tylko mercedesa w większości i im tak zostało. Do tego ktoś wmówił społeczeństwu, że suv = bezpieczniejszy bo większy. A najczęściej to są auta kupione przez faceta tak samo jak chodzi