Wpis z mikrobloga

Chłop wsiadł samemu do pociągu, pierwszy raz otworzyłem drzwi do wagonu guzikiem. I będę sobie jechał na spotkanie z rodzeństwem (które ogląda moje strimy). Ale zmężnialem że nie mam sraczki przed jechaniem pociągu samemu, którym jeździłem wiele razy z tatą. Nadal się czuje że nie wiem czy dobry pociąg.
Ale ciarki mi przeszły po plecach przy sprawdzaniu biletu.

O, już wyświetlają na ekranie że jedzie tam gdzie chce. (ʘʘ)

Dzięki za pomoc mirki.

Teraz nauczyć się jeździć autobusem.

#asperger #fobiaspoleczna ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #qewnakwadracie
qew12 - Chłop wsiadł samemu do pociągu, pierwszy raz otworzyłem drzwi do wagonu guzik...

źródło: temp_file6948470338084065083

Pobierz
qew12 - Chłop wsiadł samemu do pociągu, pierwszy raz otworzyłem drzwi do wagonu guzik...
  • 30
  • Odpowiedz
@qew12 #!$%@?!
Nie chcę siać defetyzmu, ale poczekaj, aż będziesz otwierał drzwi pociągu korbką, kiedy za Tobą, będzie tłum rozwcieczonych ludzi und loszki 10/10.
  • Odpowiedz
@qew12: oglądam Twoje filmiki i jedna rzecz rzuca mi się w oczy (i uszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Mówisz z zaciśniętymi zębami. W ogóle nie otwierasz ust, nie ruszasz ustami, gdy mówisz. Z tego, co pamiętam, to wiele razy wspominałeś o tym, że mówisz cicho i niewyraźnie. To chyba jest tego przyczyną. Próbowałeś ćwiczyć mówienie? Chodziłeś do logopedy?
  • Odpowiedz
@qew12:
Jak muszę gdzieś jechać (a nie znam trasy), to po kilkanaście razy sprawdzam:
- o której godzinie odjazd/przyjazd.
- czy mam (właściwy) bilet.
- ile torów/peronów mają stacje
- z którego toru/peronu odjeżdża pociąg.
- numer danego pociągu.
- kierunek pociągu.
To samo dotyczy autobusów i tramwajów.

Jest powodów do stresu.
Ale czasem planowanie podróży, może tak bardzo zająć umysł że nawet nie myśli się o stresie i jego następstwach.
  • Odpowiedz
@qew12: nie jesteś żadną zakałą, jesteś wartościowym, uczciwym człowiekiem i dobrym Mirkiem. Wiele osób, w tym ja, lubimy Twoje filmiki.
Gratuluję postępów!
  • Odpowiedz
@qew12 No i gitara, ważne że jest progres

A zakałą narodu to mogą być #!$%@? syny u władzy albo patusy jak ten morderca z BMW, a nie taki sympatyczny miras (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz