Wpis z mikrobloga

Kofederaci decydują kto wjeżdża i wyjeżdża z i do Ukrainy a nie Ich straż graniczna ?

Jezu skoro nawet ty to przyznajesz to naprawdę jest to upadły kraj ta ukraina


@harold97: No nie wiem, a kto teraz kontroluje granice?
  • 1
@BayzedMan: Miałem nadzieję, że Ukraina kontroluje swoją granicę (na której biorą łapówki jak przegrywy antydepresanty)
a Polacy kontrolują swoją część

ale pokazałeś mi, że chyba jednak Ukraina niczego nie kontroluje ¯\(ツ)/¯
Ja się identyfikuję jako Norweg i Polak, i to z państwami a nie plemionami

plemiona zaczynają się na wschód od Bugu


@harold97: podrzucisz jakieś opracowanie na ten temat? Czy tak sobie zmyślasz, by tłumaczyć braki w swojej wiedzy? Ostatnio coś takiego w gimnazjum widziałem, jak jeden kolega opowiadał bajeczki, a jak mu się zarzuciło kłamstwo, to brnął w to dalej.

Identyfikowanie się z państwem, to bardzo szlachetna rzecz dla imigranta. Najbliżej
mam ci podrzucić opracowania do mojej opinii o plemienności wschodnich ludów ?


@harold97: opinii? Czyli ty w formie opinii odmawiasz państwowości innym narodom? Myślałem, że coś poważnie chcesz tutaj przedstawiać, ale widzę, że błąd na poziomie rozpoznania języka to było tylko preludium do festiwalu ignorancji.

Czyli ok - napisałeś tu opinię imigranta (jak mniemam, skoro identyfikujesz się z państwem polskim?) z brakami w wykształceniu i o ignoranckim podejściu do spraw polityki.
Miałem nadzieję, że Ukraina kontroluje swoją granicę (na której biorą łapówki jak przegrywy antydepresanty)

a Polacy kontrolują swoją część

ale pokazałeś mi, że chyba jednak Ukraina niczego nie kontroluje ¯\(ツ)/¯


@harold97: No nie kontroluje swojej granicy obecnie.

Ja się identyfikuję jako Norweg i Polak, i to z państwami a nie plemionami

plemiona zaczynają się na wschód od Bugu


@harold97: Imigrant szczujący na imigrantów w Polsce, nieźle
A może byś wrócił
niestety dla ciebie nie ponoszę odpowiedzialności za twoje myśli, to już ty musisz się zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów


@harold97: nie wiem o jakich czynach mówisz.

Tak jak pewne plemiona za Bugiem xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@harold97: daj jeszcze ze dwa xD albo lenny face żeby pokazać, że kochasz swoją ignorancję.