Wpis z mikrobloga

@solid959: Ja swoje biurko postawiłem na kostce brukowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jest gitara, bo słusznie gdzieś czytałem że jak raz sobie ustawisz to później I tak nie będziesz zmieniał tej wysokości ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@solid959: Rady nie dam, co do samego zakupu, ale takie biurko to fajna sprawa. Sam od lat używam czegoś podobnego, tylko w wersji mechanicznej - kręcisz korbką, żeby podnieść/opuścić blat, i nie wyobrażam sobie pracy przy czymś innym.

Moja rada - zanim kupisz, to dobrze sobie przemyśl ułożenie, okablowanie, siedzenie, stanie, listwy na biurku lub pod blatem, żeby podłączyć różny sprzęt, np. ładowarkę, jakieś przedłużacze do USB, i najważniejsze - jak
  • Odpowiedz
@solid959: Ja kupiłem jakiś czas temu https://www.geekbuying.com/item/ACGAM-ET225E-Electric-Three-stage-Legs-Standing-Desk-Frame-White-434411.html , dałem wtedy 1.1k (w promocji) i jestem bardzo zadowolony. Widzę, że teraz jest za 850 PLN, więc nawet bym się nie zastanawiał. Dwa silniki, trzy zapamiętane ustawienia wysokości, ciche i nie gibie się za bardzo (na najwyższym ustawieniu wysokości trochę się telepie jak się oprzesz i np. przestępujesz z nogi na nogę). Polecam.
  • Odpowiedz
@solid959: Nie wiem do czego go chcesz używać, ale dla mnie takie biurko jest dostatecznie solidne. Do tego blat był dość ciężki, więc wydaje mi się, że środek musi być dość "gęsty". Na pewno wydaje się dużo bardziej solidny niż blaty biurek dla dzieci (Pahl), czy te wszystkie Kallaxy, materiał okleiny też jest dość twardy w dotyku. Jeśli chcesz wydać kasę na drewno i potem o nie dbać, to pewnie będzie
  • Odpowiedz
@solid959: polecam post mirka @geszue - https://wykop.pl/wpis/54622949/biurko-regulowane-elektrycznie-zostawiam-dla-potom
ogólnie - celuj w 2 silniki i 3 częściową konstrukcję kolumn, żeby mieć jak największą stabilność i komfort korzystania.
Sam teraz szukałem stelaża, bo przy okazji przeprowadzki chcę wymienić ultradeska, którego prawie w ogóle nie podnoszę, bo podniesiony strasznie się buja. Myślałem o tym ACGAM ET225E, ale finalnie wziałem futuro z e-rejsu, który ktoś polecił na pepperku. Teraz masz na niego fajną promkę -
  • Odpowiedz