Wpis z mikrobloga

Musze zabrać stanowisko w sprawie zawodu matki Faustyna Polańskiego jak również @majakstasko i jej opinii na ten temat.

Mianowicie Maja twierdzi że publiczne przyznanie że mama Faustyna pracuje jako seksworkerka, jest stygmatyzacją i slutshamingiem.

Jest w 100% odwrotnie. To tabuizacja i twierdzenie że taki zawód zasługuje na pogardę lub przemilczanie, to jest właśnie slutshaming.

Oznajmianie tego światu to normalizacja tego tematu, ludzie się dowiadują że tak świat wygląda i tak się po prostu dzieje. To żadna sensacja.

Jestem w szoku że Maja ma 33 lata i większość dorosłego życia zajmowała się tematami równościowymi a tutaj zachowała się jak ostatni pruderyjny dewota, interpretując zupełnie odwrotnie bardzo prosty i zrozumiały slogan.

#famemma #majastasko #beatris #divyzwykopem #roksa
Little_Makak - Musze zabrać stanowisko w sprawie zawodu matki Faustyna Polańskiego ja...

źródło: co ona pierdoli xd x

Pobierz
  • 13
@Little_Makak: Maja to wspaniała osoba, nie chodziło Jej o to że bycie sexrowkerką to coś złego. To jest zawód jak każdy inny, zupełnie normalny. Mówienie że mama pana Adriana jest sexworkerką bez dowodu to już coś złego. Chciałbyś żeby ktoś nazwał Cie nie wiem piekarzem bez dowodów? To się pod prokurature kwalifikuje
@Little_Makak: Bo Maja kieruje strach o wlasna dupe. Ona sama miala epizod z oddawaniem sie za pieniadze kilkanascie lat temu. Dlatego tak panicznie reaguje na takie tematy. Logiki tam nie ma, to jest w dosc typowy sposob zaburzona osoba ze srodowisk skrajnie lewicowych. Zanim byla znana atakowala wszystkie kobiece/meskie fora i pisala pod roznymi nickami wysrywy, ktore naprawde zwiastowaly mega problemy na bani
@Little_Makak: wstyd i żenada że nasze społeczeństwo gustuje coraz bardziej w patologii, narkotykach, sterydach, zastrzykach botoksu, tatuażach, prostytucji, przemocy ulicznej, wulgaryzmach, chamstwu. Tej puszki pandory już się nie da zamknąć. Panna Majka jest promotorką żenady, chamstwa, prostytucji, głupoty i chorób psychicznych.