Wpis z mikrobloga

@wankstain: szukanie kobiety na siłę, przez co podejmowanie decyzji, które umniejszają człowieczeństwu. Co w ostateczności szkodzi całej populacji, kobiety mając do czynienia z desperatami zawyżają swoje standardy, bo myślą, że każdy mężczyzna powinien o nie tak zabiegać. Desperaci powinni się w pierwszej kolejności zająć samorozwojem, ale oni oczywiście będą mówić, że wina leży w otoczeniu.
Raz byłam na randce z typem, z którym pisało się spoko, ale na spotkaniu przyznał, że dawał WSZYSTKIE dziewczyny w prawo z nadzieją, że się jakaś "złapie". Ja się "złapałam", ale po takim tekście wiedziałam, że już drugiej randki nie będzie. Zajechało straszną desperacją.


@agacik92: Dam Ci dobrą radę za free. Przesuwanie każdej laski w prawo to jedyna optymalna strategia mężczyzn na tego typu aplikacjach. Nawet tych bardzo atrakcyjnych. Dlaczego? Ponieważ
bzdura , ocena czy dziewczyna ci się podoba zajmuje max kilka sekund


@Maxior99: To jest właśnie przejaw desperacji i marnowania czasu. W max parę sekund jestem najwyżej w stanie ocenić czy dziewczyna mi się nie podoba.