Wpis z mikrobloga

130 236,42 - 4,47 - 2,87 - 4,37 - 6,09 - 10,00 = 130 208,62

Kilka dni temu (około 20 listopada - nie pamiętam kiedy dokładnie) minął rok od kiedy zacząłem biegać. Przez ten rok schudłem ponad 20 kg - tylko biegając i zmniejszając ilość piwa i przekąsek z kilka razy w tygodniu do raz na kilka tygodni (w czym w sumie też pomogło bieganie i odbyło się to bez żadnego wysiłku psychicznego). Moja forma wzrosła niesamowicie - od zadyszki po przebiegnięciu 200 m po biegi kilkunastokilometrowe - wolno bo wolno, ale jednak. :-)

Jednak ostatni czas to dla mnie okres pewnego kryzysu biegowego. Kilka prywatnych zmartwień, przeboje z butami do biegania, krótszy dzień i brak chęci do biegania po ciemku oraz słaba pogoda sprawiają, że mniej biegam i mam wrażenie, że ostatnio słabiej mi przez to idzie. Żeby mieć mniej wymówek przedwczoraj kupiłem sobie leginsy i lekką kurkę przeciwdeszczową i przyznam, że sprawdzają się dobrze i chwilowo wstąpiły we mnie nowe chęci do biegania. :-)

Miłego dnia!

Tag do obserwowania moich postępów: #najwolniejszywykopekwsztafecie

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #najwolniejszywykopekwsztafecie

Skrypt | Statystyki
sedros - 130 236,42 - 4,47 - 2,87 - 4,37 - 6,09 - 10,00 = 130 208,62

Kilka dni temu ...

źródło: 20231126

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@voliereen: Rozumiem co czujesz. Dla mnie to też ciężki okres. Jedyna rada to taka, że trzeba się przełamać. Może umów się z kimś na bieganie. :-)
  • Odpowiedz
@sedros: @voliereen Może jakaś wspólna ustawka <gwiżdże>

Uwierz, każdy ma jakieś dołki, chwile zwątpienia, ale nie każdy ma ochotę tutaj to wszystko wylewać :) Jutro znowu (chociaż na chwilę) zaświeci słońce i będziemy biegać, lub ślizgać się w letnich butach na mrozie, no i w ciemnościach, razem, od tego mamy tag żeby się wspierać i motywować ()
Ale słodko ( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@abc3: Pięknie to napisałeś. :-)

A jeśli chodzi o kurtkę to jest zadziwiająco dobrze. Też się obawiałem sauny, a jest spoko. :-)

@voliereen: Dołącz do bojówki Garmina i będziemy się nawzajem motywować. Jest fajna ekipa wykopowa. :-)
  • Odpowiedz