Wpis z mikrobloga

ja przy 46 w większości przypadków zamawiam przez internet


@77023: Mam ten sam rozmiar, ogólnie coś się stało przez ostatnie 2-3 lata i butów 46 faktycznie brakuje. Niektórzy tak jak sieciówki zaczęli też klepać buty do 45 bardzo często.
  • Odpowiedz
takich w moim kroju, czyli 46, ale wąskie zawsze brakowało, jak już coś było to szerokie, co nie jest dla mnie wygodne


@77023: Ja odczułem, że ogólnie w pewnym momencie zaczął być dość spory problem z rozmiarem 46 niezależnie od wąskości/szerokości buta zwłaszcza jeśli chodzi o takie typowe zimówki/trzewiki/trapery klasyczne które przecież jeszcze kilka lat temu w pełnej rozmiarówce były dosłownie wszędzie praktycznie niezależnie od tego czy poszedłbyś do Croppa, House,
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Ja mam 44-45, zależy od butów, ale mam prawą stopę trochę większą, więc jak kupię buty i jest dobry na prawą stopę, to jest troszkę za duży na lewą. Wraz z chodzeniem na lewej troszkę się luzuje - bo luzują się sznurówki czy stopa się poci - i but zaczyna latać na pięcie, co zawsze kończy się przetartym materiałem na pięcie po paru miesiącach. #!$%@? mnie to okropnie.

Wiosnę, lato
  • Odpowiedz