Wpis z mikrobloga

1. Kapuadi i Augustyniak powinni grac w podstawie z Jedrzejczykiem jesli tylko beda mogli to najlepsi obroncy na ten moment Ribeiro jest zbyt slaby na obrone a Pankov jest elektryczny plus wczoraj te 2 stracone bramki w glownej mierze to jego wina
2. Elitim zgubil forme z poczatku sezonu i stal sie zwyklym kasztanem powinien troche odpoczac na lawce bo od meczu z Pogonia wyglada gorzej z meczu na mecz i kompletnie nic nie daje
3. Cieszy powrot Kapustki jego wejscie na plus tak samo jak i Diasa pogral chwile i od razu zrobil wiecej od Elitima bardzo aktywny i grozny przy atakach
4. Pekhart jest bezuzyteczny nic produktywnego nie zrobi cala taktyka jest pod niego a on z tego nie korzysta rozwalila mnie jedna sytuacja gdzie Dias mu wystawil pilke a ten zamiast uderzac nie dosc ze holowal pilke na tyle dlugo ze obronca mogl spokojnie mu ja wybic to jeszcze zablokowal strzal Diasa na pusta bramke kilka sekund pozniej jak juz mamy grac wysokim napastnikiem to zdecydowanie Kramer powinien dostawać szanse zamiast czeskiego wiezowca ktory juz raczej lepszy nie bedzie a na pewno nie teraz gdy jest bez formy
5. Dobrze widziec ze wszystko ruszylo jak wszedl Gual jesli Muci ma grac to jedynie z nim wiem ze Hiszpan zepsul kilka sytuacji jak np. wtedy kiedy uderzył sytuacyjnie przez co Lis wybronil jego strzal zamiast probowac po dlugim co na pewno skonczyloby sie bramka lub wtedy gdy trafil w boczna siatke gdy mogl spokojnie wylozyc pilke ale w odroznieniu od Pekharta potrafil jakos zagrozic i druzyna mogla pograc troche bardziej kombinacyjnie
6. Jak ktos spotka kiedys Koste to niech sprobuje mu wytlumaczyc ze wrzutka wcale nie musi byc tylko gora mozna probowac grac dolem tak jak przy bramce Muciego ogolnie nie trzeba grac tylko na wrzutki szczegolnie jesli robisz to juz od jakiegos czasu i probujesz ktorys raz w dodatku gdy nie ma wysokiego napastnika
7. Od dawna pogodzilem sie ze w tym sezonie tez nie bedzie mistrzostwa mam wrazenie ze trener wie to juz od jakiegos czasu dlatego trzeba skupic sie na pucharze polski i lidze konferencji szczegolnie na tym zeby zajsc jak najdalej w tym drugim a w lidze minimum trzecie miejsce lub wygrana w pucharze i tym samym beda eliminacje do Ligi Europy od nastepnego sezonu
8. Wierze ze komentarze o zwolnieniu Runjaicia sa pod wplywem impulsu i silnych emocji spowodowanych rozczarowaniem i frustracja natomiast nikt rozumny teraz tego nie zrobi z racji tego ze Legia jest nadal w grze o Puchar i Lige Konferencji oraz miejsce na podium ligi wciaz jest jak najbardziej w zasiegu dlatego zwolnienie jego teraz albo w najblizszym czasie bedzie kompletnie pozbawione sensu i wbrew temu co bylo mowione o stabilnosci

Dziekuje za uwage do zobaczenia w czwartek #legia
  • 5
@Tomulec: Z Kramerem jest jakaś inba i na razie możemy go dłużej nie zobaczyć na boisku. Co do mistrzostwa uważam, że jeszcze nie jest przegrane, pod warunkiem, że od tego meczu będziemy trzymać się pomysłu na grę z 2 połowy po wejściu Guala i Kapustki, czyli Dias lewe wahadło, Josue 8, Kapustka prawa 10

(najlepsze by było 3-4-1-2 ale prędzej uwierzę że Kosta odstawi Rosołka, niż powrócimy od Josue jako jedynej