Wpis z mikrobloga

One Tag, One Faith. Austria -> Bizancjum -> Roman Empire. Achevementy wyłączone od momentu utworzenia Bizancjum bo zmodyfikowałem decyzję tworzącą Bizancjum tak, aby można było ustanawiać pronoie. PDX potwierdził, że brak takiej możliwości jest bugiem (https://forum.paradoxplaza.com/forum/threads/cant-make-pronoias-as-formed-byzantium.1608530/), ale fix nie trafił do 1.36.1. Modyfikacja polegała na dodaniu linijki, która zmienia reformę na pierwszym tierze na tą, z którą startuje Bizancjum. I tak już miałem wszystkie achievki, jakie mnie interesują, więc w/e.
Spokojnie przy odpowiednim micro dałoby się to zrobić z 40 lat wcześniej bo konwersja nie była tu problemem, ale miało być na chillku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pronoie są OP.
#eu4 #pdx #paradox
Drmscape2 - One Tag, One Faith. Austria -> Bizancjum -> Roman Empire. Achevementy wył...
  • 4
  • Odpowiedz
@Drmscape2: najs, ładny kolor mapy. Jaki zestaw idei wleciał? Tyle czasu zostało, to trzeba było jeszcze skolonizować pozostałe prowincje w Afryce ( ͡° ͜ʖ ͡°) I z tego co widzę dobry run pod one culture by był
  • Odpowiedz
  • 0
@Midnightwish: Raczej standard, diplo, religious, admin. Potem wrzuciłem aristo bo w sumie dość zbalansowane jest i ma fajne +20% reform growth, unrest i missionary strength z policies.
Muszę się skusić w końcu na one culture, nigdy nie robiłem. Jak naprawią Bizancjum w hotfixie to może wtedy.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: to ja admin wolę jako 2, a religijne jako 3, bo szybciej mi wpada CCR + mniejszy koszt admin techa. A religijne na 3 slot dobrze pasują, bo prawie era reformacji wtedy jest.
Jak chcesz szybkie i łatwe one culture to Oirat -> Hindu Yuan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Midnightwish: Ja na krajach, na których można wszystkich dookoła deus vultować wolę wrzucić religijne jako drugie. W szczególności jeśli jest już jakieś CCR z NI. Na kebabie bym również wrzucił admin na drugą ideę, chyba że bym szedł w jakieś abominacje ze zmianą religii.
  • Odpowiedz