Wpis z mikrobloga

Nie będzie chyba przesadą jeśli powiem, że wykop.ru obecnie niczym się nie różni od typowych rosyjskich stron internetowych jeśli chodzi o ilość rosyjskiej propagandy. Wystarczył rok by rosyjska narracja całkowicie zdominowała to miejsce. Nie wiem czy to ruskich trolli tylu przybyło, czy fani konfy odważniej zaczęli się wypowiadać w temacie, czy to same wykopki okazały się tak podatne na narracje o Wołyniu. Brakuje mi już tylko takiego otwartego przyznawania, że za wojnę odpowiada Ukraina i Putin to w sumie dobry gość.

#rosja #wojna #ukraina
Pobierz Al-3_x - Nie będzie chyba przesadą jeśli powiem, że wykop.ru obecnie niczym się nie r...
źródło: jiij
  • 80
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

po #!$%@? mnie wołasz klocku


@pastor_manning: po #!$%@? to pingwin w wodzie stoi i tylko twój czubek głowy wystaje

@NoweWytyczne to nie Ty szczujący na inny naród i działając w interesie kremla zachowujesz się jak frustrat, to ja który Ci to wypomina xD

Idź w #!$%@? płaczku bez kultury i znajomości regulaminu xD

A to EOT już pisałeś, ale przeczysz sam sobie ofiaro losu bez umiejętności czytania
@malinq: O, super - też zostałem ruską onucą bo zaplusowałem wpis xDD dobra, to pozwól że się wczuję. Charaszo polaczku, niedługo Ty dostaniet w #!$%@? z drona Lancet. Urrra.

Jakby się ktoś zastanawiał czemu normalnych ludzi zaczyna ta cała sytuacja #!$%@?ć, to wystarczy zaobserwować w.w frustratów politycznych i wszystko jest jasne.
@Al-3_x nie no, oczywiście. Ukraina i ich zachowanie wobec Polski NIE MA, POWTARZAM NIE MA NIC WSPÓLNEGO z negatywnymi nastrojami w ich stronę. To wszystko źli Rosjanie których nagle w Polsce wybiło, a nie #!$%@? obywatele
@Al-3_x straciła połowę terytoriów? Chyba mówisz o ukrainie. Z tego co widzę korytarz na krym jest, ponad 60% fabryk w rękach rosjan jest, więc gdzie tu strata terenów? Sami napompowaliscie sobie bańkę z wygraną Ukrainy podsypujac
#!$%@? typie wołasz bo zalajkowałem jakiegoś posta #!$%@? wy serio musicie być opłacani bo nikt normalny nie żyje aż tak tymi tematami jak wy


@Medb: człowieku srasz Wołyniem i #!$%@? na Ukraińców jako naród, bo ich polityk jebnął głupotę. Jesteś książkowym przykładem oralnego asystenta Putina
Pobierz malinq - >#!$%@? typie wołasz bo zalajkowałem jakiegoś posta #!$%@? wy serio musicie ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-11-26 o 00.52.10
Też się nie wstydź prosić o pomoc specjalistów, a nie innym dupę zawracasz wołaniem do jakieś swojej gówno-wypowiedzi.


@Sig_mar: jakbyś mnie dał na czarno to byś już 3 komentarze temu nie dostawał żadnego powiadomienia, ale niestety rodzice zaniedbali twoją edukację i teraz musisz uwalniać swoją frustrację swoim #!$%@? xD

No i to też wiele mówi o twoich zainteresowaniach xD:
Pobierz malinq - >Też się nie wstydź prosić o pomoc specjalistów, a nie innym dupę zawracasz ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-11-26 o 01.15.22
Nie wiem czy to ruskich trolli tylu przybyło, czy fani konfy odważniej zaczęli się wypowiadać w temacie, czy to same wykopki okazały się tak podatne na narracje o Wołyniu


To białek rozwalił wykop wypychając to coś nazwane "nowym wykopem". Po odejściu bardziej ogarniętych użytkowników zostali sami debile i takie są tego skutki