Wpis z mikrobloga

Nie będzie chyba przesadą jeśli powiem, że wykop.ru obecnie niczym się nie różni od typowych rosyjskich stron internetowych jeśli chodzi o ilość rosyjskiej propagandy. Wystarczył rok by rosyjska narracja całkowicie zdominowała to miejsce. Nie wiem czy to ruskich trolli tylu przybyło, czy fani konfy odważniej zaczęli się wypowiadać w temacie, czy to same wykopki okazały się tak podatne na narracje o Wołyniu. Brakuje mi już tylko takiego otwartego przyznawania, że za wojnę odpowiada Ukraina i Putin to w sumie dobry gość.

#rosja #wojna #ukraina
Al-3_x - Nie będzie chyba przesadą jeśli powiem, że wykop.ru obecnie niczym się nie r...

źródło: jiij

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Al-3_x: ja to myślę, że najwięcej zrobili sami ukraincy i ich politycy ( ͡° ͜ʖ ͡°) sprawili, że polacy zaczęli trzeźwieć z tego początkowego amoku i hurraoptymizmu. szmaciarskie komentarze, brak szacunku, donosy do organizacji unijnych (xD), wojny handlowe. tu już nie trzeba putina ani wołynia. gg szaszka.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: mylisz, się, każdy jest znudzony tą wojną i większość widzi, że Ukraina nie ma żadnych szans, pompowanie ich mała kroplówką to tylko gra na czas zachodu któremu na rękę jest jak największe zaangażowanie ruskich w ten konflikt. Nie pomagają też sami Ukraińcy, którzy zrobili się roszczeniowi, butni i wręcz agresywni. Ja znam Ukraińców jeszcze sprzed wojny, bo sporo jeździłem po delegacjach i powiem ci, że mam mieszane uczucia. O
  • Odpowiedz
@Al-3_x: kiedy po roku czasu Ukry pokazały prawdziwe lico i skończyło się ślepe uwielbienie: uuu uga buga wykop.ru ruska propaganda uga buga
  • Odpowiedz
  • 9
@cytr0netx99: Nigdy nie uważałem, że relacje Ukraina i Polska będą proste. Miałem pewne nadzieje, że jest to pewna szansa na nowe otwarcie, ale to nie znaczy by wszelkie konflikty interesów ustały. NIGDY MNIE TO BYNAJMNIEJ NIE OBCHODZIŁO. Obchodziło mnie wyłącznie porażka rosji na tej wojnie z czysto pragmatyzmu. Słaba rosja to jedyne na czym mi naprawdę zależy i im dłużej trwa konflikt tym bardziej cieszy mnie lament Girkina w tej
  • Odpowiedz
@Al-3_x: #!$%@? chłopie, jak my nie mamy szans? Ja jestem Polakiem, a ty się wyspałeś, że jesteś szoszonem żyjącym marzeniami. Wasz gownokraj nikogo nie obchodzi, jak i stado waszych ukraińskich i ruskich dzikusów. Każdy się z was śmieje, płaczecie, że gówno zarabiacie, robicie najgorsze roboty i wręcz nas utrzymujecie. Więc ja ci proponuje, proszę #!$%@?ć na frot i przelewać krew za waszych miliarderów, którzy z Putinem wódkę piją i się
  • Odpowiedz
@Al-3_x ale #!$%@?. Po prostu Ukraińcy są Ukraincami i już nikt im nie współczuje. Po ponad roku wyszedł Ukrainiec z wora i mamy co chwilę afery z ich udziałem. Nic dziwnego, że Polacy się #!$%@?ą. No ale, jak to ktoś powiedział - Ukrainiec i kacap - jedna krew. Niech giną jedni i drudzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Im dłużej wykrwawiają ruskich tym lepiej. Tak będąc do bólu pragmatycznym.


@Makavlani: to jest logika przyglupa, a praktyka jest, ze z handlu sie wiecej zarabia niz z oslabionego sasiada.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to ruskich trolli tylu przybyło, czy fani konfy odważniej zaczęli się wypowiadać

@Al-3_x: ale trzeba żyć w bance żeby nie być w stanie uwierzyć, ze ludzie sami z siebie po prostu zaczęli mniej przychylnie patrzeć na Ukraińców xD

Głośno nikt o tym nie mówi, ale jak się prywatnie porozmawia z ludźmi to ten entuzjazm z początku wojny zdecydowanie minął.
  • Odpowiedz