Wpis z mikrobloga

#marihuana #narkotykizawszespoko #medycyna #apteka #zdrowie

Takie pytanko, brałem receptę ze strony medicante.

Ostatnio był problem bo dostałem receptę i zrealizowałem 5 gram z 15 w aptece jak bylem na wyjeździe. Potem się okazało po powrocie że mogę resztę wybrać tylko w tej aptece a najblizsza mam 200km od miejsca zamieszkania. Zadzwoniłem i był problem bo nie minęło za dużo czasu od wystawienia recepty i system go nie chciał puścić do wystawienia nowej, pozwoliło tylko na 5 gram.

Te 5 gram już się skończyło i wiem ze jak teraz zadzwonię to będzie problem bo mam jeszcze tamta receptę aktywna No ale jak pisałem 200km aby ją wybrać.

Czy jeśli umowie się na wizytę na innej stronie to im w systemie też będzie błąd wywalać czy to po prostu wewnętrzny system medicante mnie blokował?

Jeśli dziś zadzwonię zadzwonię do medicante i system mnie zablokuje to nie dostanę recepty i stracę 100zl. Stąd to pytanie.
  • 4
  • Odpowiedz
@Qontrol: też zostanie zablokowane, bo to są recepty rpw czyli na leki narkotyczne, jeżeli miałeś przepisane to poprostu nie dostaniesz następnej recepty, jeżeli tamta jest jeszcze otwarta, co innego jak byś jej nie zaczął realizować, teraz zostaje tylko jechać te 200km żeby wykupić reszte albo poczekac jak tamta recepta się przeterminuje. niestety tak zadziałała tzw. ustawa receptomatowa
  • Odpowiedz
@Qontrol:

Jeśli dziś zadzwonię zadzwonię do medicante i system mnie zablokuje to nie dostanę recepty i stracę 100zl. Stąd to pytanie.


Zablokowała cię twoja głupotaxD

Ogarnij się bo już nie myslisz prawie wcale

Paradoksalnie zyskasz na niekupieniu tego
  • Odpowiedz