Wpis z mikrobloga

Nasi radzieccy towarzysze z wykopu dalej nie rozumieją prostego faktu. Krzyk jakiegoś przygłupa nawet jeśli nie sfabrykowany przez ruskich czy wpis jakiejś nieudolnej gimnastyczki NICZEGO NIE ZMIENIAJĄ. Debili trzeba przykładnie ukarać, a najlepiej wydalić z Polski ale to tyle moi drodzy towarzysze.

Przez kilka słów przygłupich randomów nie spadnie poparcie dla kraju walczącego z ludobójcami, którzy GŁOŚNO I WYRAŹNIE W 2022 i 2023 ROKU WYPOWIADAJĄ SIĘ O CHĘCI LUB POTRZEBIE MORDOWANIA POLAKÓW

#wojna #rosja #ukraina
Grzesiok - Nasi radzieccy towarzysze z wykopu dalej nie rozumieją prostego faktu. Krz...

źródło: 12111

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Grzesiok: ani ukraincy ani ruscy nie sa polska racja stanu, bron dla gruzowania - tak, stosunki dyplomatyczne i fejkowa przyjazn - nie. Uczmy sie od Angoli i Niemcow real politik. Nie jestesmy Amazonem ani Swietym Mikolajem.
  • Odpowiedz
a szkoda ,że nie spadnie. Kraj z gówna i kartonu, mi wystarczy już ich żebrania i cwaniactwa ukrainców u nas. Powinni dla przykładu ukarać kilku, odesłać do siebie. Może i z resztą byłby porządek


@Ciasto_z_Truskawkami: Albo możesz się wyprowadzić do rosji,

ani ukraincy ani ruscy nie sa polska racja stanu, bron dla gruzowania - tak, stosunki dyplomatyczne i fejkowa przyjazn - nie. Uczmy sie od Angoli i Niemcow real politik. Nie
  • Odpowiedz
@BayzedMan: XDD godny komentarz, na poziomie. Liż dupe dalej ukrainie i ukraincom. Obudzisz się z ręką w nocniku.
U mnie na wsi już stworzyli gang do terroryzowania ludzi. (Siedzą pod jedynym sklepem i przepędzają każdego kto nie jest ukraincem)
A dodatkowo cyrki w dużych miastach. (mieszkam na co dzień i widzę ten jad, roszczeniowość, chamstwo, nowobogaccy, poszkodowani przez los i świat. Daj daj daj daj. Jak nie to jesteś zły. Oni
  • Odpowiedz
Liż dupe dalej ukrainie i ukraincom. Obudzisz się z ręką w nocniku.


@Ciasto_z_Truskawkami: Sram na twoje przyziemne ograniczone myślenie o jakimś lizaniu rowa
Chcę widzieć zachód i europe silniejszą i większą, dzisiaj będzie to Ukraina, jutro będzie Białoruś, pojutrze jakieś republiki ruskie. Taki jest rozkład jazdy ( ͡ ͜ʖ ͡)

U mnie na wsi już stworzyli gang do terroryzowania ludzi. (Siedzą pod jedynym sklepem i przepędzają
  • Odpowiedz
@BayzedMan: najprościej to łapać za słówka. Pochodzę ze wsi w Lubelskim niecałe 70km od granicy z ukraina. Jestem tam co weekend bo pomagam dziadkom i rodzicom. Na co dzień mieszkam w Lublinie. Coś jeszcze ci tłumaczyć?
Twój tekst o "sraniu moje przyziemne ograniczone myślenie" stawia jasno fakt jak jesteś ograniczony.
Myślę realnie i widzę to co się dzieje. Jak oni się zachowują, i co robią. Wyjdź z piwnicy, przejedz się na
  • Odpowiedz
@BayzedMan: tak. Dokładnie moja okolica to "Zagłębie tytoniowe Polski". Od dziecka widziałem co robili, jak się zachowywali. W każdym gospodarstwie sezonowo przyjeżdżało od 1 do 300 ukrainców. (zależało od wielości farmy). Te cyrki z nimi to aż ciężko opisać.

Ukrainców w lubelskim jest od #!$%@? i jeszcze trochę. Skąd jesteś że tego nie zauważyłeś?
  • Odpowiedz
U mnie na wsi już stworzyli gang do terroryzowania ludzi. (Siedzą pod jedynym sklepem i przepędzają każdego kto nie jest ukraincem)


@Ciasto_z_Truskawkami: czyli rodzime żule zostały przegonione przez ukraińskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) nie może tak być napisz gdzie skrzykniemy się i zrobimy porządek
  • Odpowiedz
tak. Dokładnie moja okolica to "Zagłębie tytoniowe Polski". Od dziecka widziałem co robili, jak się zachowywali. W każdym gospodarstwie sezonowo przyjeżdżało od 1 do 300 ukrainców. (zależało od wielości farmy). Te cyrki z nimi to aż ciężko opisać.


Ukrainców w lubelskim jest od #!$%@? i jeszcze trochę. Skąd jesteś że tego nie zauważyłeś?


@Ciasto_z_Truskawkami: A nie mieszkałeś w warszawie nigdy?
  • Odpowiedz
no coś takiego. tylko jak u nas żul ma przedział wiekowy 40 w góre. To ci napływający zaniżają statystyki i są już chłopaczki 20+


@Ciasto_z_Truskawkami: nie pękaj młody dawaj namiar w której to wsi sprawdzę to chetnie sie przejadę udokumentuje jak trzeba i porządek zrobię
  • Odpowiedz