Wpis z mikrobloga

Da się jakoś w #uber #freenow #bolt zaznaczyć że jedyny kierowca jakiego chcę to polak? Przecież ci cudzoziemcy to jeżdżący samobójcy i mordercy.... Dodatkowo kompletnie nic po polsku ani po angielsku nie rozumieją....
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mizurka: Ty zamawiasz usługę transportową, a nie psychoterapię behawioralno-poznawczą, kierowca ma Cię przetransportować z jednego miejsca do drugiego miejsca, za to mu płacisz, więc nawet lepiej, że nie masz możliwości podjęcia dialogu, bo utrudniałbyś kierowcy jego pracę na której nie mógłby się skupić.Jak Ty kierowcy nawijasz makaron na uszy rozpraszasz go, dekoncentrujesz i jeszcze masz pretensje że źle jeżdzą, no wydaje mi się wariacie, że problem leży w Tobie a
  • Odpowiedz
  • 0
@Hissis: Ja nie chce z nim rozmawiać tylko tylko często omijają mój zjazd na osiedle i nic nie rozumieją co się do nich mówi... Przykłady z ostatniego miesiąca z uber w warszawie.
1. Otwarte okno z przodu przez co siedząc z tyłu ledwo oddychałem, grzecznie proszę żeby zamkną okno ale on kompletnie nic nie rozumie
2. Omija mój zjazd i jedzie sobie dalej mówię mu że to nie tu i
  • Odpowiedz
@Mizurka:

Przecież ci cudzoziemcy to jeżdżący samobójcy i mordercy


Kumam stary, że jak ktoś nie zamyka okna w aucie albo omija Twój zjazd na osiedle to nazywasz go mordercą i samobójcą, to jest logiczne, ma to sens, przyznaję Ci rację
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@Hissis:
Co do jazdy to:
1. 4 pasmowa jezdnia, dwa pasy w lewo dwa na wprost (oddzielne światła lewo zielone na wprost czerwone) zjeżdża na pas do skrętu w lewo żeby pojechać sobie prosto.
2. S8 pasem awaryjnym "pod szklarnią" omija sobie inne samochody
3. Pieszy już jedną nogą jest na pasach, a ten nic sobie z tego nie robi i bez jakiegokolwiek hamowania sobie jedzie
4. Jedzie s8 przed wisłostradą ponad 120km/h (tam jest ograniczenie do 90) i podjeżdza pod zderzak najpierw jednemu, potem drugiemu skręca
  • Odpowiedz
@Mizurka: Jeździ tak jak uważa za słuszne, stosowne i bezpieczne, jak Ty z pozycji pasażera chcesz instruować kierowcę jak ma prowadzić pojazd i wykonywać swoją pracę to dziwię się, że tak pobłażliwie Cię traktują, muszą mieć bardzo silne nerwy, nie każdy takie ma i zamiast zajmować się bezpieczeństwem w komunikacji lądowej radziłbym Ci bardziej skupić się na swoim własnym osobistym bezpieczeństwie, ale Twoje życie, Twoja sprawa, powodzenia
z fartem
  • Odpowiedz