Wpis z mikrobloga

@turbine: ten ksztalt siw #!$%@? w uszach trzyma poszukaj takie z wybrzuszeniem u podstawy to sie powinno zaprzec o ucho i nie wylatywac. U mnie to dziala
  • Odpowiedz
  • 0
@humantezczlowiek: one sa wielorazowe? albo kilkurazowe przynajmniej? raz na jakiś czas sąsiad sprowadza do siebie psa, i przez całą noc szczeka/wyje/ujada i muszę się odciąć. Ale to tak raz na 2-3 miesiące
  • Odpowiedz
@turbine jak je będziesz trzymał w pojemniku, żeby kurzu nie łapały, to kilka nocy wytrzymają. Ja nie trzymałem w pudełku, to musiałem często zmieniać xD Ale testowałem wszystko. Zatyczki z gąbki, akustyczne dla muzyków, i to było najlepsze. Najlepiej kupić i przetestować, w aptece są praktycznie za darmo. Jak dobrze uformujesz i „zakleisz” dziurkę w uszach, to jakbyś pod wodą był
  • Odpowiedz
@turbine: Te, które zamieściłeś na zdjęciu są najgorszymi jakie testowałem. Praktycznie mało wyciszają. Ja używam Laser Lite, jak na razie nigdy mnie nie zawiodły, szczególnie podczas wyjazdu na wakacje, gdy za oknem nawalali głośną muzyką klubową. Nie wyciszają do końca, więc nie ma efektu całkowitego odcięcia, ale w zupełności wystarcza do zaśnięcia i nie budzenia się w nocy lub nad ranem. Czasem umyję w wodzie, wysuszę i są prawie jak
Zakopianczyk - @turbine: Te, które zamieściłeś na zdjęciu są najgorszymi jakie testow...

źródło: lite

Pobierz
  • Odpowiedz