Wpis z mikrobloga

@odislaw: no niby tak, ale jedzie z nimi co chwile, niby zartobliwie i slusznie ale ciagle mam strach o to ze pojedzie kolem mikroblogera, odbije mu palma i zarzuci czyms czym sie skresli
  • Odpowiedz
  • 6
@ZielonaOdnowa: zawsze jest jakieś ryzyko, ale wydaje mi się, ze Szymon jest tak wygadany i zaprawiony w potyczkach słownych plus kultura osobista, ze pewnej granicy nie przekroczy bo wie gdzie ona jest
  • Odpowiedz
  • 21
@takJakLubimy: mylisz bekę z ironią, Hołownia jak najbardziej poważnie traktuje swoj urząd, bo bardzo mu zależy na Polsce i nowych staandardach, a to ze dzieki talentowi oratorskiemu i mowienia w ten sposób dociera do ludzi a najlepiej do młodszych wyborców to jest niesamowita wartość
@ZielonaOdnowa bedzie dobrze
  • Odpowiedz
  • 283
Mam talent, zamiast powagi urzędu Marszałka. Patostream na YouTube.


@takJakLubimy: kłamcę morawieckiego należy wyśmiewać i wytykać palcami.

To co robi pis to nawet nie kabaret a jakies parality show - jest w cholere tematów za które należy się szybko zabrać ale będą blokować bo cięzko mu przyznać że nikt z nim nie gada.
  • Odpowiedz
  • 4
@AndyMendy ludzie są w szoku bo okazuje się że trafił się polityk z prawdziwego zdarzenia który potrafi mówić tak żeby go słuchali, ripostować i gromadzić wokół siebie zwolenników.

oczywiście niektórych to piecze bo wolą Kaczyńskiego który brzydzi się i unika normalnych ludzi albo Tuska który nawet nie potrafi wyraźnie artykułować zdań

to jest nowa jakość która wg mnie powinna być standardem
  • Odpowiedz
@takJakLubimy

@odislaw: Mam talent, zamiast powagi urzędu Marszałka. Patostream na YouTube.

Nawet komuch Miller zwrócił wczoraj uwagę na tę Idiokrację.

Stepująca legislacja.


#!$%@? się do marszałka że ludzie oglądają i oceniają tych na których głosowali. Wyższy poziom #!$%@?.
  • Odpowiedz