Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie #twitch i akurat wyświetlił mi się po boku kanał #patiro

To wbiłem, zauważyłem, że chłop żyje w jakiejś totalnej ruinie, dziurawy dach, ten jego budynek to się składa chyba ze sklejonych ze sobą 3 domów - i jeden dom robi za kotłownię. Ciekawa sprawa, pierwszy raz z czymś takim się spotkałem (takie domki to są właśnie dobrzy kandydaci na spadki cen, ale wydaje mi się, że mick nie za bardzo chciałby w czymś takim mieszkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Przeglądałem jego archiwum i akurat natrafiłem na moment, w którym wbił na otodom i chciał sobie kupić #nieruchomosci (#mieszkanie) w #warszawa. Patrzył na ceny i sobie liczył, że zakładając cenę 500k i że będzie odkładał 4k na miesiąc, to za ~10 lat sobie kupi.

No to może kredycik? Pojawił się pomysł, aby zapakować się w kredyt i wtedy na czacie ktoś mu napisał to co w załączniku. Także niestety ale bieda na tym #twitch. A teraz jeszcze po zamknięciu #keydrop to już w ogóle - za gotówkę ciężko kupić, bo ceny odjeżdżają szybciej, niż jesteś w stanie odkładać... a kredytu taki strimer nie dostanie.

Wielu osobom marzy się takie życie streamerskie - ale jak widać tak kolorowo nie ma. Pewnie TOP 0.01% streamerów sobie fajnie żyje, ale reszta to raczej klepie biedę.

Filmik z którego jest skrin: https://www.twitch.tv/videos/1968473149?filter=archives&sort=time

#patiro z tego co przeczytałem na czacie to aktualnie przebywa w okolicach miasta Gorzów Wielkopolski.
haha123 - Przeglądam sobie #twitch i akurat wyświetlił mi się po boku kanał #patiro 
...

źródło: sadeg_dla_streamerow

Pobierz
  • 5
@haha123 jakby siedzenie przed komputerem i granie w gry albo chodzenie z kamerką po mieście się nie opłacało to stremarzy by poszli do normalnej pracy.
Jak ja wiem, że mi streamowanie by dawało mniej pieniędzy niż aktualna praca to przecież nie zwalniam się z niej