Wpis z mikrobloga

#pracbaza Wbijam sobie dzisiaj do pokoju gdzie większość pracowników żre śniadania aby zrobić sobie kawkę. Siedzą trzy baby i coś pieprzą nagle jedna do mnie a ty wiesz może kto jest teraz naszym trenerem?
Odpowiadam ale trenerem czego? No w piłce. Już mi się pięść zaciska więc pytam ale jakiej piłce? ręcznej, nożnej czy plażowej.
Ta mi mówi że wiadomo że w piłce nożnej więc odpowiadam krótko że nie wiem nie interesuje się piłką nożną nie śledzę nic co z tym związane a ta do mnie. To co z ciebie za chłop. ¯\(ツ)/¯

#!$%@? mnie obchodzi kto jest gówno dowodzącym tych borowików co biegają w szortach po trawie i kopią balon.
  • 9
@PeriodFromVaginax9 w sumie go śmiesznie bo stereotypowo macie odwrócone rolę. Mogłeś zapytać a co ty chop że się tym interesujesz? ;)
A tak na marginesie mam w 4literach piłkę. Nie przeszkadza mi, fajny sport ale kadra powinna zostać zamknięta na kilka lat razem z całym leniwym PZPNem.
Sry, nie ma wyników, kończy się kasa. Ale miliony Polaków i jak widać Polek czuje silną potrzebę rozczarowań za każdym je***bym razem. Powiedz im, że