Wpis z mikrobloga

@Xefirex: jesli brac pod uwage wiek religii to tak wlasciwie to jego jest tą prawdziwą. Ludzie czcili kamienie i wode na dlugo przed tym jak 2000 lat temu pewien czlowiek z kompleksami zerowych osiagniec w srednim wieku postanowil stwierdzic ze jest synem bytu siedzacego w chmurach. Ale biorac pod uwage ze jego matka tez byla mitomanką ktora swoją rozpuste tlumaczyla aniołami to w sumie nic dziwnego. Ja juz wole czlowieka co
@van-der-staas kuce ma ból dupy o odklejencow na listach konfederacji więc próbują zdyskredytowac co bardziej ekscentrynczych posłów opozycji.

Niestety kuce z gwoździem w mózgu nie kumają że dla normalnych ludzi to że ktoś sobie wierzy w coś innego niż oni - jednocześnie nie narzucając tej wiary nikomu innemu jest jak najbardziej okej i nikomu nie przeszkadza.
@Ataxia nie chcę przyjmować Twojej odpowiedzi za prawdziwą, bo wiara w moc natury, o ile może być śmieszna, o tyle ma dużo więcej sensu od wiary w to, że jakaś żyd0wka została zapłodniona przez Ducha Świętego, a nie jakiegoś rzymskiego legionistę Mokebiusza.
A dyskredytowanie pana Józefaciuka może się źle skończyć dla posłów Konfederacji, gdy zaczniemy porównywać życia zawodowe.
@Xefirex: polecam ostatni wywiad u mazurka w rmf. Jak dla mnie moze wierzyc nawet w garnki za 6000, koleś się bardzo rzeczowo i racjonalnie wypowiada chcąc przy tym pozwalać ludziom wierzyć w co chcą, ile chcą, jak chcą etc.
Niech nawet wyznaje Kult Cargo. Ważne by nie był chamem i kanalią.

@Leel00: Dlaczego nie stosujesz tej samej zasady wobec katolików? Ty katolików nienawidzisz bez znaczenia, czy ktoś jest kanalią czy nie.