Wpis z mikrobloga

a to on nie jest jednym z liderów?


@maximilianan: No jest i nie idzie, no i?

A to Bosak nie zarzekał się że żadnych rozmów nie będzie?


Bosak ostatnio w wywiadzie mówił, że z każdym może rozmawiać. Przecież pójście na rozmowy to nic złego. Tak samo jak poszli na rozmowy z prezydentem. Normalna sprawa, najważniejszym osobom w państwie się nie odmawia. Wg mnie tutaj Mentzen się zachował trochę jak obrażony dzieciak,
@damienbudzik: Jezus xD rozumiem, że słowa lidera są nieistotne (być może były żartem) w kontekście działań ugrupowania? Ten sam Bosak przed wyborami zarzekał się, że żadnych rozmów nie będzie, czemu miałby złamać słowo dane wyborcom?

Btw memcen to akurat jako jedyny wykazał się rigczem i dotrzymuje słowa w kwestii nie gadania z morawem (bo pewnie nie wypada jak wczoraj mówiło się coś innego xD).

Serio tego bronisz?
Jezus xD rozumiem, że słowa lidera są nieistotne (być może były żartem) w kontekście działań ugrupowania?


No nie, on powiedział, że nie pójdzie, no i nie idzie. Mentzen akurat jest zawsze konkretny i to nie było żadne przejęzyczenie. Gdyby powiedział, że nikt z Konfederacji nie pójdzie, a poszedłby Bosak to faktycznie byłoby coś nie tak, ale powiedział konkretnie że on we własnej osobie nie pójdzie.

Ten sam Bosak przed wyborami zarzekał się,
na pokazy garnków i ekskluzywnej pościeli też chodzisz? Z botami od fotowoltaiki rozmawiasz?


@Bujak: Nie, ale gdyby mnie zaprosił premier na rozmowę to bym nie odmówił. Tak samo jeśli by mnie zaprosił prezydent albo marszałek sejmu ¯\(ツ)/¯
@damienbudzik: no z tym że nie idzie to też bym spokojnie poczekał żeby nie trzeba się było tłumaczyć jak zrobią Sławkowi zdjęcie u premiera jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sławek ma długą tradycję zmieniania zdania w zależności od potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)