Wpis z mikrobloga

@cynamonowazaslona: no właśnie otyłość jest w pewnym sensie niepełnosprawnością i dobrze wiedzą to osoby, które się z tym zmagają, ja rozumiem, że naśmiewanie się z kogoś kto jest gruby mu nie pomoże ale nie jest w porządku promowanie tego tak samo jak promowanie anoreksji na wybiegach mody nie jest fajne, zaburzenia odżywiania w ogóle są do dupy
@ziomus13: ale to chyba nie o cycki chodzi XD jeżeli chodzi o jeansy to XS nie wejdzie w jeansy XS bo ja sama ze swoją patykowatością w XS często nie włażę XS są dla bardzo chudych i drobnych dziewczynek takich jak np Kaia gdzie mi właściwie do niej całkiem blisko ostatnio :/
Pobierz naksu - @ziomus13: ale to chyba nie o cycki chodzi XD jeżeli chodzi o jeansy to XS ni...
źródło: kaia-gerber-451847-GALLERY_BIG
jeszcze mnie zastanawia czemu w reklamach nie wyświetlają mi się grubi mężczyźni ze sloganami, że bycie grubym chłopem jest ok i np jak piękna szczupła kobieta zachwyca się grubym facetem XD
@naksu: Co Ty gadasz, moja żona typowa M-L wg mnie, a teraz kupiła sobie płaszcz S. Rozmiary teraz są tak z dupy, że nigdy nie wiadomo, który akurat pasuje.... Specjalnie są zaniżane, żeby kobiety się cieszyły, że weszły w mniejszy rozmiar xD
@ziomus13: no płaszcz ale ja piszę o jeansach XD jeżeli chodzi o płaszcz to jedyne co w XS to mogą być za krótkie rękawy dla wyższych dziewczyn i jeżeli ktoś jest mocną M to za wąskie w ramionach
a z tym ostatnim się zgadzam ale to zależy nie z każdym ciuchem tak jest