Wpis z mikrobloga

#moderacja #moderacjacontent #wykop #pytanie #kiciochpyta
Niech mi ktoś w końcu do (kurde blaszka) nędzy wytłumaczy, jak niby zasady na wykopie działają.
MOŻNA PRZEKLINAĆ CZY NIE MOŻNA PRZEKLINAĆ?
PO CO JEST OPCJA "POKAŻ PRZEKLEŃSTWA"?

Jeszcze odwoływanie się do naruszeń to komedia.
Usuną wam wpis, po czym macie opcję "wpis" w naruszeniach, ale tadam on nie działa bo WPIS JEST USUNIĘTY więc nawet nie wiesz co i za co usuwają xD oczywiście odwoływanie jest tylko po to żeby było, bo wiadomo że modki na tym portalu robią absolutnie wszystko bez ładu i składu.

@Moderacja - więc zapytam może tutaj, bo serio z wami jak do ściany.
Kogo obrażał mój wpis, ewentualnie dlaczego został usunięty? Jeżeli przez przekleństwo ("won do piekła ((kuro)) wściekła), to dlaczego ta osoba nie wyłączy sobie opcji pokaż przekleństwa? Po co jest ta opcja?
W takim razie, czy mogę zgłaszać absolutnie wszystkie wpisy zawierające przekleństwo? Jeżeli nie, to za co poleciał mój wpis?
Skąd mam wiedzieć jaki wpis poleciał, skoro nie mam do niego podglądu?
Czy na wykopie panuje zasada "moderacja, zawsze racja" i mamy zamknąć mordy?
Czy to te cudowne zmiany WYKOP 2.0 które w moderacji nie zmieniły nic oprócz tego że nie zobaczysz kto co wymoderował?
Czy jak zwykle użytkownicy na tym portalu mają (kupa) do gadania bo jeszcze pomyślelibyśmy że to wy jesteście tutaj dla nas?

Serio @a__s - ogarnijcie w końcu zasady, albo w jedną albo w drugą definitywnie a nie jak się komuś kliknie, bo to jest żałosne i (denerwujące).
Pobierz Krs90 - #moderacja #moderacjacontent #wykop #pytanie #kiciochpyta
Niech mi ktoś w koń...
źródło: obraz_2023-11-23_112849384
  • 4
@Evzen_Huml: Niestety tak to wygląda. Usunęli mi coś co "atakuje mnie lub moje dobra osobiste" chociaż w tym wpisie było to że śmiałem się ogólnie ze straszenia piekłem i było JEDNO przekleństwo xD nie wiem, może jeden z modków to jakiś ultra katol i im bozie obrażałem to zaraz mi jeszcze bana wlepią. Parodia.
Pobierz Krs90 - @Evzen_Huml: Niestety tak to wygląda. Usunęli mi coś co "atakuje mnie lub moj...
źródło: iq-20