Wpis z mikrobloga

@Zerp: wpisz w google: Złota 83 i zobacz na Google Street View jak wyglądała przed 5 laty.

To jest bardzo duże przedsięwzięcie i trudne. Niezależnie czy będą tam drogie mieszkania czy bardziej dostępne to chwała I westorowi, że ja odbudował i trzymam kciuki by udało się zasiedlić. To stało puste z 20 lat. Myślałem, że wyburzą. Ale widocznie skorupa była jeszcze na tyle w dobrym stanie, że możliwa do wyremontowania. Bardzo
@Poludnik20: gdyby wyburzyli wielkiego krzyku by nie było, to była zwykła czynszówka. Olbrzymia, ale zwykła kamienica. Ale moim zdaniem to bardzo przemawia do wyobraźni na temat.pzeszoscinmiasta na przełomie XIX i XX wieku. Dom mieszkalny, nie tylko inwestycje z budżetu całej Polski.
@Poludnik20: trudne to będzie do zasiedlenia, ponieważ tam nie ma parkingu podziemnego w okolicy jest mało miejsca, po takim losztochlonnym remoncie inwestor też chciałby jednak trochę odzyskać, więc tanie te mieszkania nie będą, a jednak niekomfortowe.
@Poludnik20: Żelazna i tamte rejony to mi się z jazgotem kojarzą i właśnie samochodami upchanyni po chodnikach. Także nie wiem... Ale trzymam kciuki, serio. Ja bym się nie podjał mając nawet wystarczający kapitał. Za ciężki temat i ryzykowny. Ale widocznie są bardziej odważne serca.