Wpis z mikrobloga

@xiv7: ja nie mam klientów. Będę robił kurs w styczniu dopiero. Nie miałem nigdy styczności z programem księgowym i chcę sobie zobaczyć jak to wygląda.
@zibizz1: No, ale na stronie kursu jest taka informacja:

"Uczestnicy kursu księgowości, zarówno podstaw jak i samodzielny księgowy otrzymują autorskie materiały w formie drukowanej, skrypt ok. 60 stron zawierający teorię oraz płytę CD z wersjami demo programów używanych na kursie do zainstalowania w domu. Można robić kopię bazy danych z zajęć i ćwiczyć w domu. Na płycie CD znajdują się również, w formacie PDF, aktualne akty prawne dotyczące rachunkowości i podatków.
@Roksanos: chodzi o to że przecież w każdym programie inaczej się wprowadza dane, w dzisiejszych czasach są to głównie narzędzia online z przeglądarki i czy infakt czy fakturaxl to mogą się różnie przyciski nazywać i być w różnych miejscach, jak chcesz poćwiczyć to ogarnąć przepisy tak żebyś umiał wystawiać faktury w wordzie, odprowadzać zus, wypełniać druki, znać terminy, programy po prostu to automatyzują i połowę rzeczy robią za ciebie