Wpis z mikrobloga

Murki, a raczej mirabelki z #bielskobiala #bielsko i okolice. Nie polecam robienia paznokci w manilash.room w Bielsku-Białej na Frycza-Modrzewskiego 3. Paznokciara o wdzięcznym wchodniobrzmiącym imieniu Walentyna, odwołała mi wizytę nic nie mówiąc, zapewne kłamiąc i jeszcze nie przepraszając. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Umówiłam się przez Booksy, i gdy zapytana o to czy będę, odpisałam, że tak, to ta anulowała wizytę (myślałam, że anulowała z tego powodu, że Booksy za wizytę pobierze jej prowizję i wolala ją zrealizować ,,prywatnie"). Na moje zapytanie nie odpisała nic, dopiero gdy tam dotarłam napisała mi, że wiozła dziecko do szpitała, choć w tym samym czasie wrzuciła post na Instagrama xD tak bardzo je wiozła do szpitala... Takich to tylko traktować prądem... nailuxury.1 na insta, nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rozowepaski #paznokcie #mirabelkipolecajo a raczej #niepolecajo
Justyna712 - Murki, a raczej mirabelki z #bielskobiala #bielsko i okolice. Nie poleca...

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2023-11-22 o 17.37.11_af7a64ea

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@telemach20 w sumie może wyszło mi to na dobre
@dlaczego_michau hehe wiadomo o co chodzi, tylko w tym wypadku to ja zostałam wyruchana przez saszkową, na stracony czas, paliwo i brak usługi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Także no, nie polecam manilash.room z Bielska-Białej ul. Frycza-Modrzewskiego 3/4, chyba że chcecie się rozczarować. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z fartem.
  • Odpowiedz