Wpis z mikrobloga

@Major_Gross: bo dzieci są fundamentem państwa, a żyjąc w społeczeństwie podpisujesz taką niepisaną umowę - jak ci nie pasuje to możesz np wyprowadzić się do lasu, albo przekonać miliony obywateli do swoich racji, a in vitro to często kilka zabiegów a nie jeden więc koszta wzrastają do np. 100 tys
@Schwarzenberger: wyobraź sobie, że koszta utrzymania dziecka są jeszcze wyższe. Nie muszę przeprowadzać się do lasu chętnie posłucham wycia ludzi którzy dostaną in vitro za darmo a później będą płakać, że nie mają za co utrzymać dziecka oraz zobaczę statystyki jak spada ilość adopcji w kraju XDD bo tak będzie i ty to wiesz i ja to wiem choćbyś się oszukiwał.
Pobierz Major_Gross - @Schwarzenberger: wyobraź sobie, że koszta utrzymania dziecka są jeszcz...
źródło: IMG_20231122_185037
@Schwarzenberger: nie skomentujesz bo nie masz argumentu więc niby jak byś mial skomentować, zamknąłem ci ryj screenem także tak...nawet nie możesz powiedzieć że źródło TVP bo specjalnie dałem BBC. Koszty wyglądają tak, że kobieta siedzi na urlopie :* smutnym człowiekiem jesteś jak jedyny kontrargument jaki potrafisz podać to ad personam XD moje natomiast argumenty są świetne bo kazdy ma bekę z ludzi co robią sobie dzieciaki a nie stać ich na