Wpis z mikrobloga

Mnie bardziej śmieszy jak on w #!$%@? leci, a wmawia zapracowanie xD 1-2 dni w tygodniu posiedzi chwilę w garażu, a kasa wpada. Spadną wyświetlenia, to pyknie busa w 2 miesiące. Dobrze kombinuje.
  • Odpowiedz
@N4lesnik: Ale co jemu ktoś płaci za tą robotę? Nie wiem czy ktoś normalny siedzi na tagu #odyn bo trudno ogarnąć o co wy macie ból dupy, dostaje kasę za to że ludzie chcą filmy oglądać, może właśnie widzów bawi to jak Kubuś robi wszystko tylko nie busa. Obiecał ci coś, podpisałeś z nim umowę, zapłaciłeś mu żeby robił to co chcesz?

Ja oglądam regularnie i mam w
  • Odpowiedz
@rtone: jego widzowie to ćwierćinteligenci, tacy jak on, Odyn i jego stary, nie mają pojęcia o niczymi wzorują się na takich gamoniach, bo im to imponuje... brak pracy, perspektyw, sranie w krzakach, jeżdżenie zdezelowanymi rupieciami i wiele innych absurdów
  • Odpowiedz
@rtone: Nie jestem jego widzem, tak samo Odyna i Korsira. Musisz rozróżnić w swojej głowie kogoś, kto ogląda, bo mu się coś podoba, do kogoś, kto ogląda żeby popatrzeć jakie dzisiaj bzdury porobi dana osoba. Ja wyczekuję na odcinki History Hiking, Wazzupa, ale nie tych kilku gamoni. Tam wchodzę by zobaczyć, jak bardzo ludzie potrafią być nieudaczni, a głupia widownia im przyklaskuje, nic więcej.
  • Odpowiedz
@ponuryszczur666: Dobra chłopie, spokojnie. Na pewno jesteś super mądry i zaradny i masz świetne życie, ani przez chwilę nie wątpiłem, że poziomem przerastasz tych gamoni i ich widownie o lata świetlne, pokój!
  • Odpowiedz