Wpis z mikrobloga

Z okazji Jesiennej wyprzedaży na #steam robię #rozdajo moich dwóch gier wraz DLC dla każdej z nich (Można teraz kupić taki zestaw w promocyjnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Goat's Tale Deluxe + The Last Order: Dungeons Deluxe -81% )
Do wygrania trzy takie pakiety. Zasady proste, plusik, bierzesz udział i za 2-3 dni wyniki.
Przy okazji chciałbym gorąco zachęcić do zapoznania się z moją nową grą, która jest teraz w produkcji United Sects of America Jeżeli się spodoba zachęcam dodać ją do swojej listy życzeń. Bardzo mi to pomoże w rozwoju gry ()

#gamedev #gry #tworczoscwlasna
Chlebek_Pyszny - Z okazji Jesiennej wyprzedaży na #Steam robię #rozdajo moich dwóch g...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 9
@doomer_rysiek: Oczywiście! Codziennie używam Steam Decka jako urządzenie do pracy i też całą grę robię tak by mogła spełniać wymagania wszystkich platform w tym Steam Decka. Powiem więcej, gry pisane z myślą o Windowsie, które robię lepiej działają na Steam Decku używającego protona niż sam Windows. Więc Steam Deck to będzie idealna platforma do ogarnia tej gry xD
@doomer_rysiek: Co do premiery mam już mniej więcej ustalony termin, w którym gra mogłaby mniej więcej wyjść tylko nie mogę się jeszcze z tym dzielić ponieważ ciągle trwają pracę. Natomiast co do samej, że tak to powiem treści w grze to można się spodziewać przedstawienia wielu technik manipulacji, kontroli ludzi itp. przez sekty. Na pewno też będą jakieś nawiązania do tych bardziej popularnych sekt, które działały w USA. W grze planujemy
ChlebekPyszny - @doomerrysiek: Co do premiery mam już mniej więcej ustalony termin, w...

źródło: 400224750_714573760554760_1371268968618988161_n

Pobierz