Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Możecie nazwać mnie psycholem, w zasadzie to co robię nie jest normalne. A więc - Kiedy spotykam się z jakąś dziewczyna kilka miesiecy i już myślę o niej bardziej na serio, i wszystko zaczyna wyglądać już jak zwiazek/jest nim. To już kilka razy zrobilem na tych dziewczynach test. Polegał on na tym, że pisałem do nich z fake konta czada. Zaskakujące jest to że te głupie cipy, nie miały żadnych oporów pisać z nim o seksie po 20 minutach rozmowy. A po godzinie już były gotowe na spotkania, umawiając się kilka miesięcy że mną xD Rozumiecie to? Możecie nazwać mnie chorym psychicznie, nie twierdzę że jestem normalny, ale już kilka razy udało mi się uchronić przed szonami. Nie jestem może jak wykopek szukający dziewicy, ba, mnie kompletnie nie obchodzi wcześniejsze życie seksualne mojej partnerki. Ale jeżeli ktoś nie ma oporów na pstryknięcie palcem umówić się z innym, spotykając się że mną, to niech #!$%@?.
#podrywajzwykopem #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 49
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w sumie mi kiedyś coś takiego zrobiła laska w gimnazjum, ale nie wpadla na to, że ja przejrzalem, że to ona. Zdałem test rzutem na inteligencję, a nie wiernością. Ale ogólnie ma to sens co piszesz.

Na czym piszesz? Nie widać że fake?
  • Odpowiedz
@sberatel: co to ma do rzeczy xD przecież po to się spotykacie, aby dowiedzieć się jakimi osobami jesteście, jakie macie wymagania wobec partnera, cele w zyciu... No i oczywiście czy jesteście lojalne xD.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no to współczuję bo jak byłam młodsza i miałam faceta to nie mówiłam innym facetom nawet czesc a co dopiero pisać z jakimś o seksie , laski które mają jakieś morale zazwyczaj są same - dziwne to życie
  • Odpowiedz
@PukierCud3r: puszczalskie laski są o wiele bardziej prytne i obrotne , mało tego nawet najlepiej wychodzą za mąż dzieki wrodzonemu sprytowi
Takie #!$%@? najczęściej mają dobrze zarabiających mężów i bogatych a co sobie pouzywaly za młodu to ich , nikt im otworu na dole tam nie zmierzy
  • Odpowiedz
najszybciej śluby pobrały te które ciągnęły druta w clubach w kiblu


@Linnior88: to, że najszybciej takie wzięły ślub nie potwierdza twojej tezy -

laski które mają jakieś morale zazwyczaj są same


może ciężko ci to zaakceptować, ale jeśli kobieta coś sobą reprezentuje i nie straszy przesadnie z wyglądu, to nie musi długo czekać na partnera, no chyba, że ma wymagania z kosmosu, to inna sprawa
  • Odpowiedz
@PukierCud3r: to tak nie działa , no wątpię żeby laska która mówi przy innych laskach że nie wyobraża sobie oglądać jednego uja do końca życia a później kochaniuje swojemu bogatemu chłopakowi , coś sobą reprezentuje
Laski które szybko biorą śluby to najczęściej obrotne bajerantki a laski które mają naprawdę olej w głowie unikają związków ślubów bo wiedzą że to fejk
  • Odpowiedz
@PukierCud3r: dziwnym trafem z moich szkolnych koleżanek , 2 najgorsze #!$%@? i chamki bez empatii dorwały kolesi z własnymi firmami a jedna bardzo fajna i miła ciągle ma jakieś faile ze związkami , w głównej mierze to trzeba mieć charyzmę i gadane , skromne laski umówmy się często tego nie mają
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Większość z nich tylko czeka aż pojawi się lepsza opcja. Dodaj ile z nich jest niezrównoważonych czy z problemami osobistymi, wtedy to już w ogóle atencja dla takich jest jak powietrze. Kumpel, simp bo inaczej nie można go nazwać, kilka lat utrzymywał kontakt z jedna laska i kiedy zakończyła związek, to następnego wieczoru spała u niego

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale bait i w jaki sposób pisałeś do nich z tego "konta czada"? Na tinderze wśród tysięcy lasek w wielkim mieście znalazłeś Twoją pannę i ona akurat dała lajka Twojemu fake-chadowi? Czy na FB je zaczepiałeś z fake konta i bez dodania do znajomych od tak pisałeś "hej lala chcesz seks" xd?
  • Odpowiedz
@Linnior88: ciągle podkreślasz to

kolesi z własnymi firmami

zupełnie jakbyś miała ból z tego powodu, że tobie się nie udało
Prawdą jest, że jeśli się coś od siebie wymaga, to trudniej jest znaleźć osobę, która zrówna naszym wymaganiom, bo nie wystarcza, że ktoś ma dwie ręce, dwie nogi i głowę
Ale jak sama napisałaś

ciągle ma jakieś faile ze związkami

czyli jednak nie jest sama, bo ciągle ktoś się nią interesuje
  • Odpowiedz