Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce. Jak tylko pojawia się temat dotyczący ograniczeń prędkości to nie wiem po co zlatują się miernoty drogowe, które nie potrafią jeździć i próbują obrażać innych, lepszych od siebie kierowców.

Ten wpis na blogu to kopalnia żenady xD https://wykop.pl/wpis/73753257/polska-w-pigulce-jest-artykul-o-tym-ze-kierowca-na Paru mirków napisało parę normalnych postów, a potem zbiegła się zbieranina typowych wykopowych przegrywów, którzy obrażają mnie i innych, z którymi się nie zgadzają xD

Mireczek @derigen90 zaorał całe towarzystwo (choć nie pochwalam do końca jego jazdy) gdy zwrócił uwagę na fakt, że od lat 90tych mam sukcesywne spadki wypadków i ofiar na drogach przy zwiększeniu prędkości przejazdu i 3-4 krotnie większym ruchu.

Miernoty drogowe są miernotami nie dlatego, że nie potrafią jeździć tylko dlatego że DODATKOWO próbują wmówić innym, że ich umiejętności to szczyt ludzkich możliwości xD Limity prędkości mamy takie same od czasów maluchów i polonezów, a na jakąkolwiek dyskusję na temat ich podniesienia wyskakują z tekstami o Perettim czy Majtczaku. W sumie mnie to nie dziwi, bo pewnie nie ogarniają matematyki i nie rozumieją że 160 to dużo więcej niż 70 w mieście, a 320 to dużo więcej niż 180 na autostradzie. Już nawet nie ma co wspominać, o wzorze na energię kinetyczną bo mnożenie przerasta ich możliwości.

I jeszcze to moje typowe grono fanów wiecznie obrażonych na lepszego kierowcę, bo bardzo ich tyłeczek boli że mam czelność im to wytykać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wrzucaj więcej MOICH WŁASNYCH filmików z przygód na drodze, bo i pokazuje jak bardzo macie problem z myśleniem lub oczami. Na pewno to jest dobry argument. Oj jak bardzo wy mnie nakryliście na czymś. Mmm ale mnie zaoraliście wrzucając moje filmiki. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jakbyście byli tacy mądrzy na jakich się stroicie to byście traktowali to co wrzucam jako materiał edukacyjny, a wy od 3 lat cały czas powtarzacie te same bzdury i pokazujecie, jak bardzo wiele brakuje wam do bycia dobrym kierowcą i w ogóle porządną osobą z RiGCzem.

Jakoś nie widzę tutaj wrzutej innych filmików z mojego kanału. Jakoś nie ma komentarzy o kursach DTJ, bo pewnie na sam widok toru robicie pod siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Ja mam zabawę z ciśnięcia po was dzbany, a reszta inteligentnych ludzi po prostu nie rusza gówna i nie angażuje się pyskówki. No bo jaki sens (poza trollowaniem) ma rozmowa z ludźmi, którzy dostają link do filmiku z wypadkiem i przyznają, że zanim kliknęli play to już wiedzieli że coś się stanie? xD

A tak przy okazji przepraszam publicznie @Krupier, bo po długim okresie wzajemnego trollowania wyszło, że jednak obaj mamy mózgi, choć w pewnych kwestiach się po prostu nie zgadzamy. Fajnie było sobie wyjaśnić parę kwestii i zakopać topór wojenny. Szybkiej jeździe sobie może nie pogadamy, ale o zawiłości przepisów w pewnych sytuacjach, bardzo chętnie.

Mam w sumie pomysł na zrobienie tutaj paru dyskusji w formie safespace pod moimi wpisami. Oczywiście surowo cenzurowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ruchdrogowy #samochody #motoryzacja #predkosc
cwlmod - Polska w pigułce. Jak tylko pojawia się temat dotyczący ograniczeń prędkości...

źródło: Screenshot 2023-11-21 115702

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz