Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Robię sobie rewatch sezonów i się zastanawiam - Natalia Fok zaznaczał, że mieszkała kilka lat jako dziecko w USA. W programie miała 27 lat. Jakim cudem ma dalej taki chamski akcent? Udawanie na siłę?

Kminie, bo moi znajomi mieszkali dłużej w USA i nie mają tak „amerykańskiego akcentu” w Polskim jak Natalia :)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Katdro no właśnie moi znajomi mówią, że to na siłę amerykanizowanie polskiego języka :) Wiesz, coś jak przyjeżdża ciocia z USA i ma ten swój akcent. U niej też on się przebija. A to dziwne, bo skoro wyjechała jak miała kilka lat? To po ponad 20 latach w Polsce powinien zniknąć :)
  • Odpowiedz
@amanda12: Nie pamietam jak mowila (tj. dzwieku), ale pamietam, iz odnioslam wrazenie, ze ma wade wymowy.
BTW. Kilka lat to moze byc i 3 i 7. Jesli wyjechala miajac 5 lat i mieszkala 15 to spokojnie moze miec jakis akcent. To tez to zalezy od towarzystwa, w jakim sie obracasz. Jeden z przykladow - moja znajoma wyjechala do Anglii majac 14 lat. Cale zycie z Anglikami, tylko rodzice mowia po
  • Odpowiedz
@amanda12: widziałem ją jadąc na amalfi pociągiem z Neapolu nic konkretnego :) telewizja to telewizja, myśli bycia gwiazdą, jednak nie trzeba obracać się w telewizji by polecieć na słynne włoskie Amalfi, gdzie doba przekracza, miesiąc wynajmu w Polsce(jechała z fagasem) buziaczki moi drodzy, nic negatywnego - niszczenie gwiazdeczek raczej :) I tak, amalfi to wyreżyserowane nic ciekawego tak jak Capri, bywalca we Włoszech polecam Ischia, 3x tańsza wyspa, 3x większa
  • Odpowiedz
@amanda12: na moje to też ma wadę wymowy. Do tego o ile dobrze pamiętam, w którymś odcinku próbowała dukać coś po angielsku do obsługi hotelu i szło jej bardzo słabo, więc z angielskim to ona za dużo wspólnego nie ma, poza tym, że może mówić, że pierwsze 6 kat życia mieszkała w Stanach xD
  • Odpowiedz