Wpis z mikrobloga

@wielkilen ale coś ci na tym nie działa czy ikonki i menu ci się nie podobają? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po przestawieniu się na nowy (bardziej odświeżony) interfejs system jak system. Odpalam aplikacje i #!$%@? mnie co jest pod spodem, aby działało stabilnie.
@JackDaniels: opcje które były łatwo dostępne teraz zaszyli tak że trzeba zmieniać je w rejestrze inne opcje musze zastąpić programami np w win 10 dało sie przywrócić klasyczne menu start teraz bez zewnętrznego programu się nie da
@wielkilen: Zależy czy robisz coś poważnego czy przeglądarka + gierki bo jak to drugie to bez znaczenia na czym siedzisz. No chyba, że rozpatrujesz kwestie prywatności.
@wielkilen klasyczne menu start, czyli przyzwyczajenia... Ja od dawna wciskam klawisz Windows, 3 litery nazwy programu i enter bez szukania ikonek. Podobnie z ustawieniami. Biorę co jest bez szukania jak przestawić jakąś opcję, bez której można też żyć (chociaż wcześniej zawsze ją ustawiałem). Takie podejście przeniosłem na komputery ze smartfonów, gdześ każdy nowy system wprowadzał zmiany w ustawieniach (na szczęście jest wyszukiwarka opcji).