Wpis z mikrobloga

to jak będziesz chodził latem z sutami na wierzchu bez koszulki to będę krzyczeć ale masz suko suty fajne daj zmacam i będę gwizdac jak faceci


@Linnior88: No to mamy umowe. umowa stoi.

Pod warunkiem ze to nie bedzie na basenie czy nad jeziorem. Bo tam to jakies takie normalne ze faceci chodza bez koszulki i ogolnie dupy sa widoczne.
Jezioro- miasto
Basen - miasto

Czaisz roznice?
będę teraz polować na facetów i na nich gwizdać łapać za dupy i robić zdjęcia siuraskow


@Linnior88: Super. Czeka Cie ciezka praca. Bo o ile widzialem jak laski pokazuja cyce czy dupy to nie widzialem jeszcze zeby jakis facet szedl z siurem na wierzchu. No ale wszystko przed Toba. Moze Tobie sie uda takiego namierzyc.

A i cos mi sie wydaje ze faceci to raczej oburzeni nie beda :PP Skoro sami
Czeka Cie ciezka praca. Bo o ile widzialem jak laski pokazuja cyce czy dupy to nie widzialem jeszcze zeby jakis facet szedl z siurem na wierzchu.

@gorzki99 kurde. Żyje w tym kraju już kupę lat i jeszcze nigdy nie widziałam nagiego biustu albo tyłka na ulicy. Gdzie są te gołe baby?

No chyba że Twoimi zdaniem zarys pośladków w spodniach albo dekolt to odpowiednik penisa poza spodniami.
zarys pośladków w spodniach


@mala_rybka: A mozesz sobie przescrollowac w gore? Do wpisu otwierajacego ten watek. Zarys posladkow? Serio?

Jakbys wychodzil z piwnicy czesciej to bys widzial. Zwlaszcza w okresie letnim (to w sumie logiczne).

Jezcze raz powtorze: Basen, plaza, jezioro to nie to samo co galeria handlowa w miescie. Ktos swieci dupa a potem oburzenie ze ktos zwraca na to uwage? Znaczenie slowa hipokryzja jest Ci znane?
hipokryzja to jest porównywać ubrana dupę, chociaż skromnie xD z nagim penisem. Odpowiednikiem nagiego penisa jest naga wagina.


@mala_rybka: Jakas mirabelka sie spiela ze bedzie lazic robic fotki facetom. Nie mam z tym problemu. jak jakis facet pokazuje to niech mu robi fotke. Po cos pokazuje.

Skromnie ubrana dupa... Ty tak na serio? Ja juz stary jestem i moze dlatego mamy rozne zdanie. Dla mnie to jest dupa na wierzchu. I
@gorzki99 ja się zgadzam, że spodenki nie na miejscu i wypadałoby założyć coś innego. Ale większość tagu dupeczek z przypadku i tego srania się o kobiety na ulicach wcale nie dotyczy takich przypadków jak ten z posta (zresztą na screenie obok widać jak zupełnie inaczej ubrane dziewczyny triggerują pierniczków). A porównywanie mimo wszystko ubranej kobiety do zupełnie nagiego faceta to już śmiech na sali.
@mala_rybka: Ale kto tu mowi o zupelnie nagim facecie?

To jest to co staram Ci sie wytlumaczysz - co Ci umknelo:

Jak laska wystawia cyce czy dupe na pokaz to niech sie nie dziwi ze faceci sie interesuja. Wiec ja nie mam z tym problemu zeby zbulwersowana mirabelka polowala na facetow co wystawiaja siury czy dupy na pokaz. Tylko musialem zaznaczyc ze bedzie miala ciezko. Poza tym moze sie zdziwic jak
to jak będziesz chodził latem z sutami na wierzchu bez koszulki to będę krzyczeć ale masz suko suty fajne daj zmacam i będę gwizdac jak faceci

Czas żeby baby was catkollingowaly i molestowaly


@Linnior88: mało który facet odebrałby to negatywnie. Plus kobiety i bardziej odważne rzeczy potrafią robić. Mnie kiedyś w klubie laska złapała za tyłek i powiedziała że mam fajny tyłek. Mnie to ucieszyło i odebralem to pozytywnie.

Zdajesz sobie
@WezelGordyjski:

przeglądam tag i choć podziwiam na swój sposób autorów zdjęć (oryginalnych) a nie zajumanych czy robionych/przerobionych przez ai, to jestem przekonany, że kiedyś będzie dym jak #!$%@? na wykopie, gdy któryś mirek-autor popełni błąd, zostanie "zdemaskowany", a może nawet dostanie w dziąsło.